تاج عروس

تاج عروس
تاج ها در انواع تاج جواهر عروس و تاج گل عروس وجود دارند. تاج عروس تاثیر بسیار زیادی روی چهره عروس دارد. انتخاب تاج نامناسب می تواند روی لباس و سایر اکسسوری ها تاثیر بگذارد و باعث شود زیباترین شب زندگی تان آن طور که می خواهید پیش نرود. 
مدل های گوناگون تاج عروس
امروزه دنیای مد رو به سادگی پیش می رود. اگر دقت کرده باشید، در سال 2019 تاج گل عروس و طلاهای سبک مورد استفاده قرار می گرفت. حتی از طلاهای سبک استفاده کرده اند و آرایش ملایم را انتخاب کرده اند. 
سلیقه شخصی
به جای اینکه براساس مد تاج گل خود را انتخاب کنید، آنچه که خودتان آن را می پسندید را انتخاب نمایید. چرا که هر سال مدل جدیدی مد می شود و ممکن است پس از سال ها از انتخابتان پشیمان شوید. 
موقعیت
اول باید توجه داشته باشید جشنتان در تالار یا باغ برگزار می شود؟ تاج گل عروس برای محیط های باز، فضای سبز و باغ مناسب است. تاج جواهر برای مکان های پر زرق و برق و شیک مناسب است. تاج گل برای محیط هایی که با گل و گلبرگ دیزاین شده اند مناسب است. 
تاج گل عروس
مهمترین پرسش در مورد تاج عروس این است که چه گل هایی را باید انتخاب کنید. گل های بزرگ مناسب تر هستند و یا گل های کوچک مناسب تر است؟ باید گل را براساس فصلی که جشنتان در آن فصل برگزار می شود، انتخاب نمایید. در ادامه گل های مخصوص هر فصل را آورده ایم تا با آنها آشنا شوید.
گل لیسیانتوس، ارکیده، مینیاتوری و گل کوکب از گل های فصل بهار هستند. 
گل صد تومانی، گل آلاله و گل نرگس و گل رز از گل های فصل تابستان هستند. 
گل های داودی، آلسترومریا، گل زبان در قفا از گل های فصل پاییز هستند. 
گل شیپوری و گل یاسمن از گل های فصل زمستان هستند.
گل های ریز برای صورت های درشت و گل های بزرگ برای صورت های درشت مناسب است. 

تاج عروس

تاج جواهرات عروس
تاج عروس پرنسسی، تاج عروس سلطنتی، تاج عروس ملکه ای، تاج عروس اروپایی، تاج عروس کریستالی، تاج عروس فرحی، تاج عروس پر نگین از مدل های گوناگون تاج عروس است. 
اکسسوری عروس
گوشواره، دست بند و جواهرات باید با هم در تناسب باشند. تاج های ساده برای لباس های مدل دار و تجملاتی و تاج های تجملاتی برای لباس های ساده مناسب هستند. مدل سلطنتی و ملکه ای جزو پر طرفدارترین مدل ها هستند. 
مناسب ترین انتخاب هنگام استفاده از تاج گل عروس، دست بند گل عروس است. هم چنین کیف و کفش هایی را انتخاب کنید که طرحی از گل در خودشان داشته باشند. 

تاج عروس

 

تاج عروس

 

تاج عروس

 

تاج عروس

 

تاج عروس

 

تاج عروس

 

تاج عروس

 

تاج عروس