ترفند آرایشی

ترفند آرایشی
بسیاری از خانم ها، زمانی که آرایش ندارند، احساس بدی دارند. اگر آرایشتان درست انجام نشود، آنگاه آرایشی مصنوعی خواهید داشت. 
لب ها
از یک خط لب برای آرایش لب ها استفاده نمایید و لب پایینی تان را اندکی بزرگتر نمایید. از یک رژ لب تقریبا تیره برای لب هایتان استفاده نمایید و از جلای روشن تر برای مرکز لب پایینی استفاده نمایید. اگر رژلبی ماندگار می خواهید رژلب های 24 ساعته انتخاب مناسبی است. برخی از افراد معتقدند رژ لب های 24 ساعته خشک هستند، از این رو ابتدا لب های خودتان را با رژ مدادی رنگ کرده و پس از آن روی آن رژ لب بمالید. 

ترفند آرایشی

گونه ها
در صورتی که ساختار گونه هایتان استخوانی است، از آسان ترین تکنیک های آرایشی این است که روی گونه های خود را برنز ملایم و تموج هایلایتی بزنید. پس از انجام این تکنیک، در انتهای آرایشتان لبخند زده تا از عدم وجود هر نوع لکه ای اطمینان یابید. خطوط کنار صورت به صورت کامل پوشیده نمی شوند. 
محافظت پوستی
هر روز پوستتان را شسته و مرطوب کننده بزنید. لازمه هر آرایش زیبایی، پوست زیبا است. 
چشمان
برای اینکه چشمانتان آرایش مناسبی داشته باشد، باید سایه مناسبی را انتخاب نمایید. 
خط چشم طبیعی، خاکستری یا قهوه ای تیره، برای آرایش چشمان بسیار مناسب است. این خط چشم ها به اندازه رنگ مشکی ناخوشایند نیستند. برای پلک بالا و پایین خودتان، خط چشم نازک بکشید. نمونه ای که با رنگ چشمانتان مغایرت دارد، برای استفاده از سایه چشم ها مناسب است. این تضاد موجب می شود چشم ها بیشتر جلب توجه کنند. 
با استفاده از یک پنهان ساز، حلقه های تیره زیر چشمانتان را کامل پنهان کنید. به سمت پایین تا سمت دیگر چشمتان از این پنهان ساز استفاده نمایید. از زیر مجرای اشک آغاز به کار کرده و به طرف پایین تا سمت دیگر چشم خودتان ببرید. توسط یک اسفنج یا انگشت، آنرا یکدست کنید تا خطوط روشن زیر چشم هم پوشیده شوند. این خطوط به بدی حلقه های تیره رنگ زیر چشم هستند. ریمل سیاه از دلایل به وجود آمدن حلقه های تیره زیر چشم است. پیشنهاد می کنیم از یک ریمل ضد آب استفاده نمایید. 
پش از هر آرایشی، از کمپرس آب گرم استفاده نمایید. تا جایی که ممکن است از آرایش غلیظ بپرهیزید. سایه چشم کم به کار برده و خط چشمی باریک بکشید. این امر موجب کاهش پف چشمتان می شود. 
به ابروهایتان توجه داشته باشید. ابروهای بدون حالت موجب به هم ریختن آرایش می شوند. اگر نخستین بار است ابروهایتان را بر می دارید، حتما به یک فرد متخصص مراجعه نمایید. 

ترفند آرایشی

 

ترفند آرایشی

 

ترفند آرایشی

 

ترفند آرایشی

 

ترفند آرایشی