تهیه لباس عروس متناسب

تهیه لباس عروس متناسب با استایل بدنتان
در ادامه چند نکته را متذکر می شویم که عروس خانم های عزیز بتوانند هماهنگ با اندامشان برترین لباس عروسی را تهیه کنند.
در صوتی که نیم تنه بالاییتان از پایینی بلندتر می باشد، مدل هایی مناسبتان است که خط کمرشان بالاتر است. این گونه در دو نیم تنه تان توازن برقرار می شود و شکل اندامتان به ساعت شنی شباهت پیدا می کند.
در صورتی که گودی کمرتان کم است، دامن پف کرده بزرگ کمرتان را باریک تر نشان می دهد و عمدتا برای این گونه لباس ها از تور استفاده می کنند.
در صورتی که تمایل دارید لباس سفارش بدهید و خواهان استفاده از رنگ هایی تیره تر از قبیل سرخابی تیره، آبی تیره، بنفش و... می باشید.رنگ های روشن از قبیل کرم ، صورتی، لیمویی، یاسی و... مناسب تر می باشند.توصیه می کنیم خانم هایی که سایز بالایی دارند از لباس هایی استفاده کنند که برش آنها عمودی بوده و دارای طرح ریز و محو می باشد.ضمنا لباس هایی که پارچه شان دارای طرح درشت می باشد برای خانم های خوش اندام توصیه می شود.

تهیه لباس عروس مناسب

 

در صورتی که پایین تنه تان از بالا تنه تان بزرگ تر می باشد و یا از اختلاف سایز برخوردار هستید،حتما از مدل های ماهی اجتناب کنید.
خانم هایی که سایز بالا و قد بلند دارند بهتر است از لباس هایی که بالاتنه بلند دارند و جنسشان از حریر و یا پارچه های بسیار ریزبافت و نرم همچون ساتن ابریشم یا دانتل بوده و گیپورهای ظریف داشته باشد تورهای متوسط و دسته گلی با گل های روشن کمک بگیرند.
خانم های قد بلند و ریز اندام میبایست لباس هایی که بالاتنه شان پرچین و پراز پف باشد را انتخاب کرده، جنس آنها نیز می تواند از تور یا ارگانزا باشد. لباس هایی با بالاتنه چسبان و درایه های ریز،دستکش بلند،تورسربسیار پرچین و کوتاه و استفاده از دسته گلی که گرد بوده و با تورو روبان ساتن پهن آراسته شده باشد، انتخابشان را چندین برابر بهتر کنند. 

تهیه لباس عروس مناسب


در صورتی که می خواهید شانه هایتان کوچکتر نشان داده شود،مدل های یقه نا متقارن انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.
بهترین انتخاب برای عروس های قد کوتاه و چاق، لباس های ترکی می باشد که از بالا تا پایین است و از تور و تاج بلند برخوردار می باشد.
خانم هایی که قدشان کوتاه بوده و باریک می باشند.ترجیحا از لباس های یقه دار یا تورهای بلند، تور سربلند و سه طبقه کمک بگیرند تا زیباتر و جذاب تر به نظر برسند.

تهیه لباس عروس مناسب

 

تهیه لباس عروس مناسب