تور عروس

تور عروس
به طور کلی مهم ترین اکسسوری شب عروسی تور می باشد که نباید انتخاب آن تا روز پیش از عروسی عقب بیفتد. در ادامه مواردی را آورده ایم که کمکتان می کند بهترین مورد را برای تور عروسی انتخاب نمایید. تور انتخابی تان نباید با لباس عروستان در رقابت باشد، بلکه باید به گونه ای باشد که لباس عروستان را تکمیل نماید. به حجم گلدوزی به کار رفته روی تور، منجوق دوزی و دانتلی که به کار رفته است توجه ویژه داشته باشید.
اگر بودجه تان امکان استفاده از تورهای دست دوز را به شما می دهد پیشنهاد می کنیم از تور دست دوزی که با قد و هیکلتان هماهنگی دارد استفاده کنید.
می توانید تورهای کوتاه را تزیین کنید. می توانید پایین تورتان را با کمک یک روبان تزیین نمایید اما توجه داشته باشید که تورهای کوتاه به علت اینکه دیدتان را نصف می کنند، شما را کوتاه تر نیز نشان می دهند. 

تور عروس

کریستال و دانه های ریز مروارید تزیینات جالبی برای تور عروسی به شمار می روند. این تزیین تلالو قشنگی با نور خورشید پیدا می کند که بسیار زیبا می باشد. حتما باید تناسب لازم با لباستان را داشته باشد.
بین محل قرارگیری تور و موهایتان هرگز نباید فاصله ای به وجود بیاید. مدل های چند لایه برای افرادی که می خواهند از تورهای بلند استفاده کنند مناسب است. به نحوی که در ادامه مراسم لایه بلندتر را بتوانید جدا کنید و لایه تور که تا اندازه آرنج یا انگشتانتان می باشد، باقی بماند.

تور عروس

 

تور عروس

 

تور عروس