تور و کلاه استایل عروسی وینتیج

تور و کلاه استایل عروسی وینتیج
به طور کلی ممکن است انتخاب کلاه برای تزیین موی سر از شجاعانه و جسورانه ترین کارها باشد، یا عجیب به نظر برسد. ولی این موضوع برای عروس خانمی که سبک و استایل وینتیج یا قدیمی را برای خودش انتخاب کرده است، اصلا عجیب به نظر نمی رسد. البته امروزه پیدا کردن یک کلاه مناسب با دوخت های ظریف و زنانه تا حدودی دشوار است. اما قطعا لباس عروس وینتیج نیازمند کلاهی زیبا خواهد بود. اگر چندان به کلاه علاقمند نیستید، جای نگرانی نیست. می توانید از تورهای وینتیج استفاده کنید. 
تور و کلاه استایل وینتیج
در سبک وینتیج مدل موها بیشتر به شکل باز، نیمه باز، حالت دار و یا شینیون ساده می باشند. دلیل این که کلاه اکسسوری مناسبی می باشد هم همین است. ضمن اینکه کمک می کنند در جشنتان هم خاص باشید. همانگونه که بسیاری از زنان شناخته شده و معروف از کلاه های وزین و زیبا استفاده می کنند. 
مدل های متنوع بسیاری به همراه تور وجود دارند که هریک به وسیله ظرافت و طراحی شان جلوه خاصی به شما می دهند. ترکیب کلاه و تور با مدل موی کوتاه موج دار یا مویی که پایین سر بسته می شود، فوق العاده به نظر خواهد رسید.
گل طبیعی یا پارچه ای که گوشه کلاه قرار می گیرد و به تنهایی بین موها کار می شود، گزینه های بسیار مناسبی برای دیزاین این اکسسوری می باشند.
استفاده از مروارید و پر سبب رسمی تر جلوه کردن این سبک می شود. ضمن اینکه این دیزاین طرفداران بسیاری دارد.

تور و کلاه استایل عروسی وینتیج


تورهایی با حاشیه ساده در اندازه های متوسط که جنسشان تماما دانتل است، با توجه به مدل و پارچه لباس عروستان فوق العاده زیبا خواهند بود. در صورتی که انتخابتان برای عروسی کلاه است، مدل موی باز توصیه ما به شما می باشد. همچنین کلاه های متوسط توردار یا کوچک را انتخاب نمایید. گل سرهای نگین دار متصل به تورهای کوتاه، برای افرادی که می خواهند سبک مدرن و وینتیج را تلفیق کنند، مناسب است. تورهای ذره دار برای سبک وینتیج بسیار مناسب هستند.

تور و کلاه استایل عروسی وینتیج

 

تور و کلاه استایل عروسی وینتیج

 

تور و کلاه استایل عروسی وینتیج

 

تور و کلاه استایل عروسی وینتیج