تکنیک آرایشی سفیدی دندانها

تکنیک آرایشی سفیدی دندانها
قطعا همه خانم ها از اینکه دندان هایشان سفید به نظر نمی رسد ناراضی هستند. در این مطلب مواردی را مطرح می کنیم که دندان هایتان سفید دیده شوند. تاکنون دقت کرده اید که یک لباس زرد رنگ با انعکاس رنگ زرد چه تاثیری روی پوست صورتتان دارد؟ رژ لب های حاوی ته رنگ زرد هم این کار را با دندان هایتان انجام می دهد. مارلامالکوم، مدیرعامل شرکت Bluemercury به این علت استفاده از رژلب هایی که ته رنگ زرد دارند را پیشنهاد می کند. رژ لب های دارای ته رنگ آبی نیز مناسب هستند. 
رنگ صورتی حاوی تن آبی برای افرادی که علاقه ای به رنگ قرمز ندارند مناسب است. این گونه دندان هایتان سفیدتر و روشن تر دیده می شود. برق لب های آبی رنگ که درخشش آبی کمی دارند نیز گزینه مناسبی می باشد. 

تکنیک آرایشی سفیدی دندانها

استفاده از کرم برنزه
کانتورینگ صورت با کرم برنزه، ترفند عالی دیگری است که برای روشن کردن لبخند به کار می رود. با ترکیب یک فونداسیون مات یا کرم بنزه زیر استخوان گونه و پایین پل بینی با رنگی تیره تر از پوستتان، کانتور صورت خود را انجام بدهید و لبخندی جذاب تر داشته باشید.
برجسته کردن لب ها با آرایش
از یک خط لب و برق لب برای لب های خود استفاده کنید. سپس از یک کانسیلر روشن برای دور مرز بیرونی لب های خود استفاده کنید. این گونه لب ها پرتر و دندان ها در تضاد با لب ها، سفیدتر جلوه می کنند. 
انتخاب سایه چشم مناسب
سایه های سردتر مانند بنفش و سبز و یا خط چشم آبی برای پلک چشم بسیار مناسب است. این گونه خطای دید به وجود می آید و توجه را از زردی دندان منحرف کرده و بسیار اثربخش خواهد بود. 

تکنیک آرایشی سفیدی دندانها