جشن تعیین جنسیت نوزاد

جشن تعیین جنسیت نوزاد و همه چیز در مورد آن
یکی از مواردی که یک عمر در ارتباط با آن نقشه چیده اید و آن را تصور کرده اید، نوع جنسیت فرزندتان می باشد. پس از مراجعه به سونو گرافی می توانید جشنی برگزار نمایید تا مهمانانتان نیز با آگاهی از جنسیت فرزندتان هیجان زده شوند. 
تهیه تم جشن
برای تهیه ی یک تم از رنگ های آبی و صورتی استفاده کنید. نوشیدنی هایی با این رنگ ها، بشقاب و لیوان ها، دکوراسیونی با این رنگ ها و لباس های مختلف بچه ها به این رنگ ها ایده جالبی است. 
نحوه اعلام جنسیت فرزندتان
پس از انجام سونوگرافی و مشخص شدن جنسیت فرزندتان باید به قنادی مورد نظرتان مراجعه کنید. در صورتی که فرزندتان دختر باشد، درون کیک به رنگ صورتی تهیه می شود. در صورتی که فرزندتان پسر باشد، درون کیک به رنگ آبی تهیه می شود. بعد از آن روی کیک با خامه نسکافه ای، شکلاتی یا سفید پوشانده می شود. در روز جشن، پدر و مادر تکه ای از کیک را برش می دهند تا مهمانان متوجه جنسیت فرزندشان بشوند.
روش دیگر این است که یکی از مهمانان قابل اعتمادتان نامه سونوگرافی را باز کند و درون جعبه را از بادکنک و جوراب های هم رنگ جنسیت بچه پر کند. پدر و مادر یا یکی از آنها با باز کردن در جعبه جنسیت بچه را مشخص می کنند.

جشن تعیین جنسیت نوزاد

قدردانی از مهمانان جشن
دو قوطی آبی و صورتی رنگ جلوی درب ورودی قرار بدهید و پس از آن نام هر مهمان را روی تکه ای کاغذ بنویسید و از مهمانانتان بخواهید جنسیت فرزندتان را حدس بزنند. در انتهای جشن قرعه کشی کنید و به مهمانانی که جنسیت فرزندتان را درست حدس زده اند جایزه اهدا کنید. 
ثبت خاطرات جشن
از یکی از مهمانان یا همراهانتان درخواست نمایید تا فیلم برداری و عکس برداری جشن را انجام بدهد. پیش از جشن افراد حاضر در جشن را به او معرفی کنید و در ارتباط با زاویه دوربین و جای قرارگیری آن به هنگام تعیین جنسیت فکر کنید و لحظات به یاد ماندنی تان را ثبت نمایید. 
بازی های گروهی
در آغاز جشن از مهمانان خواسته می شود تا با کمی خلاقیت مهمانان را در دو تیم دختر و پسر طبقه بندی نمایند. گردنبند، پاپیون و دستبند و ... استفاده نمایید تا مهمانانتان براساس حدسشان در تیم دختر یا پسر قرار بگیرند. این گونه تا زمان مشخص شدن جنسیت فرزند آینده تان با یکدیگر به رقابت می پردازند.
لباس و کفش نوزاد
پدر و مادر در این ایده کفش و لباس های دخترانه و پسرانه تهیه می کنند و زمانی که برای سونوگرافی می روند به منشی پزشک تحویل می دهند و از او می خواهند که با توجه به جنسیت کودک کفش و لباس ها را درون جعبه ای بگذارند و روز جشن برای آنها ارسال نمایند. 

جشن تعیین جنسیت نوزاد

 

جشن تعیین جنسیت نوزاد

 

جشن تعیین جنسیت نوزاد

 

جشن تعیین جنسیت نوزاد