جشن عروسی لاکچری

جشن عروسی لاکچری
اکثرما، یقینا موارد زیادی از جشن عروسی های لاکچری و مجلل را دیده ایم. یا حداقل در مورد آن شنیده ایم، چیزی که دراین عروسی ها فوق العاده مهم است و نظر اطرافیان را جلب می کند، نظم و هماهنگی موجود در این جشن ها است.
یقینا برگزاری جشن های مجلل به هزینه های گزاف احتیاج دارد.هزینه هایی که شما را تحت فشار قرار ندهد تا بتوانید از انجام ایده هایی که در ذهن خود دارید دست بکشید.
در حالی که اگر مقداری بودجه تان را کنترل کنید و مقداری هم نوآوری داشته باشید.شما هم توانایی برگزاری یک عروسی مجلل را دارید. کافی است با ما همراه باشید.
 مرحله اول انتخاب جایی است که می خواهید جشنتان را آنجا برگزار کنید. تصویر اولی که از همان اول نظر مهمانانتان را به خود جلب می کند، مجلل بودن تالار عروسی است.پس در شرایطی موفق بوده اید که بتوانید سالنی مجلل انتخاب کنید. برای انتخاب تالاری مجلل در اولین مرحله باید سالن های دارای سقف کوتاه، سالن هایی که نورپردازیشان ضعیف است یا به قول گفتنی دلگیر و خفه کننده است بپرهیزید.
بی شک باغ تالارها نسبت به تالارها زیبایی بیشتری به جشنتان می بخشند ولی حتما باید شرایط آب و هوایی و فصل برگزاری جشنتان را هم در انتخابتان لحاظ نمایید. پس حتما این موارد را هم در نظر بگیرید.
انتخاب لباس عروس و داماد دومین مرحله است.
همان طور که گفتیم افزون بر باغ و تالار پذیرایی، یکی از موارد تاثیرگذار دیگر، لباس عروس خانم و آقا داماد است.هم لباس عروس خانم مهم است، هم تناسب لباس آقا داماد و عروس خانم با هم.فرقی نمی کند چه نوع هماهنگی ایجاد کنید. این هماهنگی به سلیقه شخصی شما و طراح لباستان وابسته است. به طور کلی یکی از نمونه های فوق العاده شکیل و خاص، لباس عروس هایی با آستین های توری و دانتل است.استفاده از این طرح زیبایی عروس خانم را چندین برابر می کند.
از مواردی که بسیاراهمیت دارند، گنجایش سالن و اینکه جشنتان کجا برگزار می شود است. اینکه باغ یا تالار را انتخاب می کنید.نتیجتا اندام و بدنتان برترین راهنماست تا طبق آن بتوانید بهترین لباس را برگزینید. البته در بسیاری از موارد ممکن است لباسی را انتخاب کنید که آن را تن مانکن یا فرد مشهوری دیده باشید. این مورد به تنهایی کافی نیست. ممکن است به تن شما ننشیند.

آرایش عروس خانم و آقا داماد سومین مرحله است.
بهترین آرایش، آرایشی است که غلیظ نباشد. آرایشی که زیبایی های خودتان را بیشتر نشان دهد و زیبایی های چهره تان را بیشتر نمایان سازد. در حال حاضر میک آپ آرتیست ها با شناخت چهره و با به کارگیری استعدادشان می توانند چهره تان را با حفظ زیبایی تان جذاب تر نمایند. چهره ای جذاب است که مهمانان با دیدنتان شما را جذاب تر خطاب کنند نه اینکه از آرایشتان تعریف کنند. زیبایی ظاهری مهم است.
 پذیرایی چهارمین مرحله است.
اکثر مردم ما معتقدند که بریز و بپاش های اضافه بر سازمان، نمادهای مجلل و لاکچری بودن است. در حالی که این امر کاملا اشتباه است. نوع سرویس دهی به مهمانانتان، از میوه و شیرینی گرفته تا شام و کیک و سایر مخلفات و تنقلات سلیقه ی میزبان و صاحب جشن را می رساند. برخورداری از چند نوع دسر و انواع و اقسام سالاد شاید پذیرایی تان را رنگارنگ تر کند ولی نبود آن نکته ای منفی به حساب می آید. هرگز در ارائه خدمات به مهمانانتان خساست نورزید.بخشنده بودن و دست و دلبازی در خدمت رسانی به مهمانانتان نمایانگر حس میزبانی شما عزیزان است.
وسایل پذیرایی مرحله پنجم می باشد.
شاید چیدمان وسایل پذیرایی، بهره گیری از رنگ بندی های ویژه و لیوان های رنگی به نظرتان موضوع پیش پا افتاده ای بیاید یا اینکه فکر کنید این موارد نمی تواند تاثیر زیادی بر ایجاد یک جشن مجلل داشته باشد، ولی رعایت این موارد می تواند سلیقه شما عزیزان را برساند. همین موارد می تواند به شما در تدارک یک جشن مجلل کمک کند. 
 تزیینات و دیزاین
لباس و آرایشگاه، ماشین و دسته گل عروس، هماهنگی مهمانان از مواردی است که جزو دغدغه های عروس خانم ها و آقا دامادها است. بیشتر عروس و دامادها هرچه به روزجشنشان نزدیک می شوند، استرسشان هم بیشتر می شود. بیشتر زوج ها دیزاین جشن عروسی را به دور و بری هایشان یا دوستان و آشنایانشان می سپارند. البته لازم به ذکر است که این موارد باید به افراد با استعداد سپرده شود. در ادامه شادیتو شما عزیزان را راهنمایی می کند.
گل آرایی مرحله بعدی است.
گل آرایی محوطه ی تالار، جایگاه رفت و آمد عروس و داماد و جایگاه عروس و داماد، از جلوه های مهم و تاثیرگذار جشن عروسی به شمار می آید. امری که شادابی ویزه ای را به جشن شما هدیه می کند و باعث می شود جشنتان چندین برابر بدرخشد، بهره گیری از گل های طبیعی به شکل آویز کنار میز مهمانان می باشد.
مرحله بعدی نورپردازی است.
نورپردازی مخصوص رقص مهمانان، نورپردازی مخصوص رقص های گروهی و رقص های مخصوص عروس و داماد، جذابیت جشن عروسی تان را چندین برابر می کند. نورپردازی صحیح از جذاب ترین قسمت های جشن عروسی است که طرفداران بسیاری دارد.
 یکی دیگر از موارد به ظاهر کم اهمیت ولی مهم شمع آرایی است. شاید به ظاهر اهمیتی نداشته باشد ولی می تواند موجب عاشقانه تر شدن فضای جشنتان بشود. استفاده از شمع هایی که به منظور دیزاین سالن به کار می رود، بسیار جذاب خواهد بود. شمع از موارد رمانتیک وعاشقانه به شمار می رود.

 عکاسی
بیشتر سالن های عروسی از امکان عکس برداری برای مهمانان بی نصیب هستند. در صورتی که در گیر و دار تدارکات جشنتان بتوانید محلی دل چسب و دیدنی رابرای مهمانان عزیزتان ایجاد کنید که بتوانند عکس یادگیری بگیرند، یقینا ایده تان با استقبال ویژه ای مواجه خواهد شد.
صندلی ها و شماره های مخصوص به خودشان
در صورتی که هر میزی را برای اشخاصی که قرار است آنجا بنشینند تدارک ببینید با استقبال بسیاری رو به رو خواهید شد. چرا که عده ی زیادی از مهمانانتان دوست دارند کنار هم بنشینند ولی هماهنگ نبودن آنان با هم ممکن است اجازه انجام این کار را به آن ها ندهد. بهتر است از پیش جایی که قرار است مهمانانتان آنجا مستقر شوند را تعیین نمایید.
 منظور از کارت های دعوت مشکل ساز چیست؟
می توانید به جای اینکه ازمهمانانتان درخواست کنید هنگام ورود کارت دعوتشان را به شما تحویل دهند، اطراف ورودی سالن پذیرایی تان محلی را ایجاد نمایید تا ضمن ورود مهمانان عزیزتان، کارت خوش آمد گویی یا پیام خوش آمد گویی هم دریافت نمایند. این ایده بسیار جالب است. پیشنهاد می کنیم حتما آن را به کار گیرید تا به وجد آمدن مهمانانتان را هم مشاهده کنید.