جوراب متناسب با کت و شلوار

رنگ کت و شلوار در انتخاب جوراب، نسبت به رنگ کفش در اولویت است. جوراب باید حتما با رنگ شلوار ست شود. در بسیاری از موارد شاهدآن بوده ایم که افراد جوراب را با رنگ کفش ست می کنند.
جوراب های مدل دار و رنگی جدید برای آقا دامادهای جدید
دامادهای امروزی گرایش بسیاری به استفاده از جوراب های رنگی حاوی بافت و الگو دارند. این جوراب ها نیز مثل انواع دیگر هستند با این تفاوت که دارای نقش و نگار هستند. در صورتی که کت و شلوارتان سرمه ای رنگ است، امکان استفاده از جوراب های به رنگ زمینه سرمه ای تیره با نقش و نگارهای مورد علاقه تان  وجود دارد. 
رنگ جوراب تیره تر از رنگ شلوار
در مورد رنگ جوراب باید خاطر نشان شد که با هر رنگ شلوار چه رنگهایی را می توان ست کرد. به طور کلی رنگ جوراب همیشه باید از رنگ شلوارتان تیره تر باشد. برای نمونه برای شلوار قهوه ای بایستی جورابی به رنگ قهوه ای تیره یا قهوه ای سوخته را انتخاب نمایید. این مورد فقط در ارتباط با شلوار مشکی صدق نمی کند که جوراب تان هم باید مشکی باشد. 
جوراب های بافتنی وزن خاصی را به ظاهرتان اضافه می کند. به همین علت در صورتی که جوراب های ضخیم را انتخاب می کنید، حتما با الیافی نظیر: پارچه های کتان، پشم، چرم و مخمل های کبریتی ست نمایید. 

جوراب متناسب با کت و شلوار

لازم به ذکر است که همواره استثناهایی در دنیای فشن و مد وجود دارد که جوراب های دارای طرح و رنگ های گوناگون را بدون تناسب با رنگ شلوار، می پوشند. در صورتی که تابع این گونه مدها هستید، حق متفاوت بودن را دارید.
در ارتباط با ست کردن کفش با شلوار نکات زیر را در نظر بگیرید:
در صورتیکه شلوارتان قهوه ای رنگ است، رنگ جورابتان باید تیره تر از رنگ شلوار باشد ولی رنگ کفش نباید از رنگ شلوار تیره تر باشد. شلوار مشکی تنها با کفش مشکی و شلوار قهوه ای، فقط با کفش قهوه ای ست می شود. شلوار طوسی و طیف این  رنگ ها با کفش های قهوه ای و مشکی مطابقت دارند. شلوارهای آبی یا سرمه ای با کفش قهوه ای، مشکی و سرمه ای هماهنگی دارند.

جوراب متناسب با کت و شلوار

 

جوراب متناسب با کت و شلوار

 

جوراب متناسب با کت و شلوار

 

جوراب متناسب با کت و شلوار