حلقه مناسب ازدواج

حلقه مناسب ازدواج
حتما نباید یک جنس حلقه برای خودتان انتخاب کنید. برای نمونه ممکن است خودتان جنس پلاتینیوم را برای حلقه می پسندید و همسرتان طلای زرد رنگ را برای حلقه می پسندد. برخی از طلا فروشی ها می توانند فلزات گوناگون را با هم ترکیب کنند. می توانید به این طلا فروشی ها مراجعه نمایید و یا اینکه طبق سلیقه شخصی خودتان حلقه های مورد نظرتان را خریداری نمایید. 
به سبک زندگی تان توجه داشته باشید.
توجه داشته باشید که قرار است حلقه ازدواجتان هرروز در انگشت دستتان باشد، پس به گونه ای حلقه تان را انتخاب نمایید که بخشی از زندگی تان باشد. در صورتی که با ابزار مخصوصی کارمی کنید و یا باید حلقه تان موقع ورزش در دستتان باشد، حلقه پلاتینیوم بهترین گزینه است. چرا که در حلقه هایی که سنگ های قیمتی در آنها به کار رفته است ممکن است هنگام کار، کنده کاری های حلقه کثیف شود و یا سنگ های روی حلقه گم بشوند. 

حلقه مناسب ازدواج

ازهمان آغاز کار بودجه تان را مشخص کنید. 
اول از هر چیزی بودجه تان را تعیین نمایید. پس از اینکه بودجه تان مشخص شد، درصدی را به حلقه تان اختصاص بدهید. تزییناتی نظیر برلیان، حکاکی و ... باعث بیشتر شدن قیمت حلقه می شود. حکاکی به تعداد کاراکترها، فونت ها و اینکه آیا به وسیله ماشین نوشته می شود و یا ماشین، وابسته است.

حلقه مناسب ازدواج

 

حلقه مناسب ازدواج

 

حلقه مناسب ازدواج