خدمات تالارهای عروسی

خدمات تالارهای عروسی
سفره عقد، دیزاین و دکوراسیون داخلی تالار یا باغ تالار، فیلم برداری و عکسبرداری، ماشین عروس و پخش موزیک و نورپردازی، مزون لباس و آرایشگاه از خدمات تالارهای عروسی می باشد. 
نحوه ی خدمت رسانی تالار یا باغ تالار عروسی به مهمانان، تاثیر ویژه ای بر خلق مکانی دنج برای مهمانان دارد. به حدی این موضوع دارای اهمیت است که می تواند موجب تحسین مهمانان گردد و اضطراب صاحبان جشن را کم کند.
خدمات تالارهای پذیرایی به عروس و دامادها شامل چه مواردی است؟
این خدمات شامل:
 سفره عقد
آیین سفره عقد، از مواردی است که در جذابیت جشن ازدواج نقشی اساسی دارد. معمولا هر تالار یا باغ تالاری سفره عقد را در لیست خدمات خود دارد ولی ممکن است باب میل عروس و داماد نباشد. در این صورت عروس و داماد خودشان می توانند با برنامه ریزی های قبلی با تالار، آن را تهیه کنند.
 منوهای متنوع غذا
تدارک انواع نوشیدنی ها، دسرها و فینگرفود و انواع سلف سرویس از خدمات تالارهای پذیرایی می باشند. عروس و دامادهای عزیز می توانند براساس میزان بودجه ای که در اختیار دارند، از منوهای متنوع و خدماتی که تالارهای پذیرایی به آنها پیشنهاد می کنند، بهره ببرند.
 دیزاین داخلی تالار یا باغ تالار
از مواردی که عروس و دامادهای عزیز باید اهمیت ویژه برای آنها قائل شوند، مواردی نظیر: انواع وسایلی که برای دیزاین روی میزها و دور و بر سالن مورد استفاده قرار گرفته اند، نورپردازی و گل آرایی، پرده ها و مدل چینش میز و صندلی ها می باشند. در صورتی که دیزاین تالار خوشایند عروس و دامادهای عزیز نباشد، می توانند ایده هایشان را برای دیزاین تالار برای مدیریت تالار یا باغ تالار پذیرایی مطرح نمایند. 

خدمات تالارهای عروسی

 آتش بازی
آتش بازی از آن دسته خدمات هیجان انگیز است. از معیارهایی که تعیین کننده ی هزینه ی آتش بازی در پایان مراسم است، بزرگی و زمان است. در صورتی که از عهده ی هزینه ی آن بر می آیید توصیه می کنیم حتما این مورد را در جشنتان لحاظ نمایید. توجه کنید در صورتی که می خواهید در جشنتان آتش بازی داشته باشید حتما در ابتدا، پیش از عقد قرارداد از مدیریت تالار در مورد برخورداری یا عدم برخورداری مجموعه از این گزینه سوال کنید.
عکس برداری و فیلم برداری
در صورتی که خودتان فیلم بردار و عکاس آشنا نمی شناسید، پیشنهاد ما مشورت با سالن پذیرایی مورد نظرتان است. چرا که اغلب این سالن ها، در لیست خدماتشان از فیلم برداری و عکس برداری هم برخوردارند.
 تدارک ماشین عروس از مواردی است که باغ تالارها یا تالارها با تهیه ی آن می توانند از اضطراب عروس و دامادها بکاهند. در صورتی که موضوع ماشین عروس برایتان حائز اهمیت است، توصیه می کنیم در آغاز در مورد نوع و چگونگی دیزاین ماشین عروس سوال کنید. 
 نورپردازی و پخش موسیقی
از مواردی که موجب افزایش شور و نشاط می گردد، هماهنگی موسیقی انتخابی با نورپردازی سالن و انتخاب موسیقی مناسب، است. پیشنهاد ما این است که موسیقی های دلخواهتان را از پیش چک کنید و اگر صلاح دیدید، مجددا نظرتان را مطرح نمایید. 
 می توانید متن و طرحی که می خواهید را برای کارت عروسی تان در نظر بگیرید. ضمن اینکه بعضی از تالارها یا باغ تالارهای عروسی، تهیه ی کارت عروسی را هم برای راحتی عروس و دامادهای عزیز بر عهده دارند.
مطرح کردن مزون لباس عروس و آرایشگاه عروس
در صورتی که هنوز لباس مورد نظرتان را پیدا نکرده اید، حتما پیشنهادات تالار یا باغ تالار را در مورد این موضوع در انتخابتان لحاظ کنید. برخی از تالارها یا باغ تالارهای پذیرایی پیشنهادات موثری برای عروس و دامادهای عزیز دارند.
بایستی در مورد هزینه ی تالارها یا باغ تالارها باید در نظر داشته باشید که هزینه ی تمامی باغ تالارها یا تالارها براساس قیمت مصوب از سوی اتحادیه ی تالارهای پذیرایی است. باغ تالار یا تالاری این حق را ندارد که برای تدارکاتی که لحاظ نکرده است، هزینه ی اضافی دریافت نماید.

خدمات تالارهای عروسی

 

خدما تالارهای عروسی

 

خدمات تالارهای عروسی

 

خدمات تالارهای عروسی