خدمات ناخن

خدمات ناخن
معمولا کاشت ناخن به صورت قالبی، ژله ای و پودری انجام می شود که با توجه به نیاز هر شخص، محیط زندگی و موارد دیگر، یک نوع کاشت انتخاب می شود. ناخن های زیبا، مکمل دست های زیبا هستند. از این رو خانم های زیادی به انجام این روش روی می آورند. همچنین برای افرادی که ناخن هایشان را می جوند و ناخن هایی نامتقارن دارند، کاشت ناخن ایده مناسبی خواهد بود. 
کاشت ناخن
منظور از کاشت ناخن، آرایش و دیزاین ناخن است که به روش های گوناگون، ناخن های مصنوعی روی ناخن های طبیعی فرد قرار می گیرد. سطح ناخن ها در کاشت، سوهان زده می شود تا لایه نازکی از ناخن ها بماند. به منظور این که مواد مورد استفاده در زیر کاشت می خواهند جای ناخن اصلی را بگیرند بایستی لایه نازکی از ناخن طبیعی باقی بماند. هر چه ناخن ظریف تر باشد، در اصطلاح بهتر کاشته شده است. کاشت خوب کاشتی است که در عین ظریف بودن، استحکام زیادی هم داشته باشد.
روش های گوناگون کاشت ناخن
کاشت ناخن شیوه های مختلفی دارد که افراد براساس شرایط، آن را انتخاب می کنند.

خدمات ناخن

کاشت ناخن ژله ای
کاشت ژله ای در مقایسه با کاشت پودری، ظریف تر و واقعی تر می باشد و از کاشت اکریلیک هم گران تر است. این کاشت برای آب و هوای مرطوب و شرجی مناسب است و در محیط های خشک، این کاشت ترک بر می دارد. مواد ژل در این کاشت آماده خریداری شده و پس از مواد ضد قارچ روی آن می گذارند و در دستگاه UV می گذارند تا خشک شود. 
کاشت ناخن پودری یا اکریلیک
کاشت پودری کاشت مادر به شمار می آید. با توجه به دوام زیاد این کاشت، طرفداران زیادی نیز به خودش اختصاص داده است. در مقایسه با کاشت ژله ای، این کاشت ماندگاری بیشتری دارد و کاشت مناسب کاشتی است که فاقد هواگرفتگی و شکستگی باشد. همچنین مستحکم و ظریف هم باشد. 
چه افرادی باید کاشت پودری را انتخاب کنند؟
انتخاب نوع کاشت به مشغله و کار شما بستگی دارد. در صورتی که کارهایتان را به سرعت انجام می دهید، کاشت پودری گزینه مناسبی است. برای انجام کارهایی نظیر: باغبانی، کار با مواد شیمیایی و ابزاربایستی از دستکش استفاده نمایید. همچنین باید از کرم و روغن های نرم کننده روی ناخن و اطراف آن استفاده شود تا ناخن هایی سالم داشته باشید. 
کاشت ناخن ژله ای انتخاب چه کسانی است؟
در صورتی که خواهان ناخنی ظریف و براق هستید، از ناراحتی تنفسی و یا آسم رنج می برید و در صورتی که شستشوی زیاد بدون استفاده از دستکش انجام می دهید، می توانید بدون هیچ نگرانی، این نوع کاشت را انتخاب نمایید. تبحر ناخن کار و استفاده از مواد مرغوب برای این کاشت، در ماندگاری آن چه در هوای خشک و چه مرطوب، اثرگذار است. پیشنهاد می کنیم خانم هایی که ماندگاری کاشت برایشان مهم تر است، این کاشت را انتخاب نکنند.
کاشت ناخن قالبی
این کاشت به افرادی پیشنهاد می شود که زمان کمتری برای رسیدگی به ناخن های خود در اختیار دارند. نظم مطلوبی در این کاشت ایجاد میشود و احتیاجی به سوهان کشی ندارد.
چه افرادی کاشت قالبی را انتخاب می کنند؟
افرادی که ناخن های آنها یک شکل نیست و پراکنده است، کاندیدای مناسبی برای این نوع کاشت نیستند. در این نوع کاشت همه ناخن ها باید یک شکل باشند. در غیر این صورت کاشت حالتی مصنوعی به خودش می گیرد. به طور کلی احتمال هواگرفتن در این نوع کاشت بیشتر بوده و ماندگاری کمتری دارد. ضمن اینکه بایستی کمترین تماس را با آب داشت. این کاشت برای خانه دارها انتخاب مناسبی نیست.
کاشت پودر با قلم، بهترین شیوه کاشت پودر می باشد. انواع ناخن ها با این روش به آسانی کاشت شده و امکان رفع مشکلات ناخن وجود دارد. این کاشت مقاوم تر از کاشت قالب بوده و هوای کمتری به خودش می گیرد.
از ویژگی های تکنیک های جدید آرایشی باید به ماندگاری بالای آنها اشاره کرد. برای نمونه اکستنشن مژه حداقل 6 ماه به مژه چسبیده و قابل شستشو نمی باشد. یا ناخن های کاشت شده با لاک پاک کن و استون نیز برداشته نمی شوند. برای غسل کردن، نماز خواندن و وضو گرفتن بایستی از شرایط غسل کردن اطلاع پیدا کنید.

خدمات ناخن

 

خدمات ناخن

 

خدمات ناخن

 

خدمات ناخن