خرید ساعت عروس و داماد

ساعت عروس و داماد
در ادامه قصد داریم مطالبی در مورد تهیه ی ساعت عروس و داماد بیان کنیم. ساعت عروسی از آن دسته وسایلی است که در گروه لوازم پرکاربرد قرار دارند. با مشاهده ی آن سال های بعد خاطرات زیبایی در ذهنتان زنده می شود. برای اینکه ساعتی با کیفیت تهیه کنیم باید در ارتباط با تاریخچه ی ساعت اطلاعات داشته باشیم و با برندهای مطمئن و مشهور ساعت آشنا باشیم. امروزه ساعت افزون بر اینکه ساعت را نشان می دهد، وسیله ای تزیینی هم به شمار می رود.
تاریخچه ی ساعت
وسیله ی اندازه گیری زمان، ساعت است. ساعت با فرم نوینش (24ساعتی) حداقل از قرن پنجم مورد کاربری واقع شده است. 7 روز هفته و عدد 60 برای ساعت نیز از یادگاری بابلی ها است که به جا مانده است. علت تعیین عدد 60 نیز به قابل تقسیم بودن 60 به اعداد 1 تا 6، 10 و 15 و 20 و 30 می باشد. تاریخ نویس باستان، هرودوت بر این باور است که ساعت ابداع سومری ها و کلدانی ها می باشد. قدمت آن هم افزون بر پنج هزار سال قبل از میلاد مسیح است. 
 ساعت های جدید
انسان با تکنولوژی جدید، می تواند ساعت های فوق العاده ظریف و دقیق مکانیکی تمام الکترونیکی، اتمی و کامپیوتری بسازد. ساعت های مچی اتمی با اتم کار نمی کنند. برای اولین بار این تصور برای افراد ایجاد می شود. در واقع به وسیله ی سیگنال های رادیویی دریافتی از دقیق ترین ساعت های جهان که به شکل خودکار و شبانه دریافت می شود تنظیم می شوند.
 ساعت مناسب برای عروس و داماد
همچون سایر اجناس لوکس بازار ساعت هم از گوناگونی بسیاری برخوردار گشته است. به منظور ارائه ی برترین ها، برندهای مورد اعتماد و نام آشنا با هم به رقابت می پردازند و این حجم گوناگونی که وجود دارد، یقینا خریدار را سردرگم می سازد. مهم تر از همه روشن کردن چندین نکته پیش از خرید است.
 در صورتی که بودجه تان را مشخص کنید آنگاه انتخابی در خور بودجه تان خواهید داشت. بودجه تان وسقفی که در نظر دارید هزینه کنید را را مشخص کرده و متناسب با آن خرید نمایید.
علاوه بر بودجه، موقعیت های مورد استفاده نیز مهم است. این که می خواهید در موقعیت های گوناگون مانند محل کار و یا مهمانی های دوستانه استفاده نمایید. ساعت های اسپورت در این موارد منسب ترند. یا اینکه قصد دارید فقط در مهمانی های رسمی از آن استفاده کنید. زوج های جوان تمایل دارند ست ساعت تهیه کنند. چرا که ست نماد هم سلیقگی بین عروس و داماد می باشد.
ساعت ویژه و مناسب برای عروس خانم ها
ساعت هایی که قاب مستطیل شکل، دایره ای و بیضی شکل دارند، مناسب عروس خانم هایی است که دستشان ظریف می باشد. ساعت هایی که بندشان تقریبا پهن است برای دستان کشیده مناسب ترند چرا که جلوه ی ساعتتان را بیشتر نمایان می سازد. بندهای باریک، ظریف و آراسته به نگین، برای دستان تقریبا کوچک مناسب می باشد. هم چنین ساعت هایی با بندهای نقره نیز مناسب است. بندهای نقره به خاطر تزیینات و ظریف کاری هایی که دارند، مناسب ترین مورد برای انتخاب عروس خانم ها می باشند.

خرید ساعت عروس داماد

 ساعت ویژه ی آقا دامادها
ساعت هایی که قاب بزرگ دایره ای یا مربع دارند، مناسب آقایانی هستند که دست هایشان استخوان بندی درشتی دارد. البته بیشتر آقایان دست هایی با استخوان بندی درشت دارند. از موارد مهم در زیبایی شناختی در انتخاب ساعت باید به تناسب بین ساعت و دست اشاره کرد. 
 نحوه ی تشخیص یک ساعت اصل به چه صورتی است؟
کلیه برندهای نام آشنا، در شهرهای بزرگ دارای نمایندگی هستند. برندهای متنوعی مانند رولکس، سیتیزن، تیسوت، امگا، کاسیو و سواچ و... مارک های مشهوری هستند که سایت های معتبری نیز دارند. افزون بر اینکه اطلاعات هر ساعت طبق مدل در آن درج شده است، مبالغ ثابت و مشخص آن هم در سایت ثبت شده است. بعد از خرید از هر نمایندگی، اطلاعات ساعت فروخته شده در سایت ثبت میشود. ساعت هایی که برند هستند، دارای شناسنامه هستند. مدل و رنگ و سال ساخت و طراح و شماره سریال، از مواردی است که در شناسنامه ی ساعت درج شده است. 
لوگوی شرکت سازنده یا برند هم در صفحه ی ساعت و پشت آن حک می گردد. می توان با گشتی در اینترنت به اصل یا تقلبی بودن ساعت پی برد. برندهای مورد اعتماد محصولاتشان را دو الی چهار سال ضمانت می کنند. حتما زمان خرید از فروشنده ضمانت نامه ی شرکت سازنده را بخواهید.
 ساعت های ضد آب
امکان دارد ساعت های خریداری شده، در شرایط متنوع در تماس با آب باشند. توصیه می کنیم زمان خرید در مورد مقدار مقاومت ساعت در مقابل آب دقیق از فروشنده سوال کنید. 
A.T.M و Bar هر A.T.M برابر 10 متر است. هر یک Bar برابر ده متر است. در واقع کارخانه های سازنده از این دو اصطلاح برای سنجش مقاومت در مقابل آب استفاده می کنند. 
منظور از مقاومت در برابر آب یعنی در مقابل رطوبت مرتبط با ریخته شدن آب به شکل اتفاقی و عرق کردن و باران و... مقاوم باشد.
مقاوم در برابرآب 30 متر به چه معناست؟ بدین معنی است که در مقابل رطوبت و غوطه ور شدن در آب مناسب بوده، برای شنا کردن مناسب نیست.
مقاومت در برابر رطوبت و شنا کردن در آب های کم عمق با مقاوم در برابر آب 50 متر شناخته می شود.
ساعتی که می توانید با آن در طول شیرجه شنا هم کنید، ساعتی مقاوم در برابر آب 100 متر می باشد.
برای غواصی معمولی مقاومت در برابر آب 200 متر به کار می رود.
برای غواصی در دریاهای عمیق مقاومت در برابر آب 1000 متر مناسب می باشد.
 خرید ساعت با توجه به موقعیت مکانی
ساعت هایی نظیر رولکس، امگا، تیسوت و کارتیر مناسب مهمانی ها و محافل رسمی می باشد. این ساعت ها و برندها مناسب افرادی است که ساعتشان را مانند لباس شان با موقعیت و مجلسی که در آن حضور پیدا می کنند انتخاب می کنند. اسپریت و سواچ برای جوانان مناسب بوده و از برترین مارک های اسپرت است. کلوین کلایت و گس مناسب افراد بزرگسال تر است. یقینا ساعت اسپورت فاقد دغدغه های استفاده از ساعت های کلاسیک و سنگین می باشد. 
 بندهای متنوع ساعت و حساسیت در مورد آن
ساعت هایی که بند چرمی دارند، پلاستیکی و روکش کروم دار که به قدر کافی از نیکل برخوردارند که برای پوست حساسیت پوستی به همراه می آورد و برای پوست هایی که حساس هستند توصیه نمی شود. پس در صورتی که حساسیت پوستی دارید توصیه می کنیم بیشتر در مورد انتخاب هایتان دقت به خرج دهید. ساعت های فوق موجب اگزمای تماسی می شوند. در صورتی که در مورد هر کدام از این موارد حساسیت شدید دارید از ساعت هایی با بند تیتانیوم یا طلا استفاده نمایید. 
نحوه ی شناسایی افراد از روی قاب ساعتشان
قاب های دایره ای انتخاب افرادی است که روحیه ای آرام و انعطاف پذیر دارند. قاب های مستطیل و مربع شکل انتخاب آن دسته از افرادی است که شخصیتی قاطع و محکم و طالب قدرت دارند.
سوئیس قطب ساعت سازی دنیا به شمار می آید. در واقع افزون بر 100 سال است که بر دنیای ساعت سازی حکمرانی می کند. 80 درصد از سود این صنعت و 65 درصد از بازار جهانی در اختیار این کشور بود. اختراع ساعت کوارتز علت این اتفاق بود. نیاز به باتری و انرژی مکانیکی توسط کوارتز به حداقل می رسید.

خرید ساعت عروس داماد

گونه های متنوع ساعت های مچی
بیشتر ساعت هایی که در بازار وجود دارند از قوه ی محرکه ی کوارتز برخوردارند. جامع ترین تقسیم بندی ساعت ها به قوه ی محرکه و منبع تغذیه آنها می باشد.
ساعت هایی که احتیاج دارند هر چند ساعت یک بار کوک شوند ساعت های مکانیکی نام دارند. بعضی از ساعت های مکانیکی از 160 قطعه ی جداگانه به وجود آمده اند.
ساعت هایی که از مکانیزم ساعت های مکانیکی برخوردار بوده ولی خود کوک می باشند، ساعت های خودکار نام دارند.
ساعت هایی که احتیاجی به کوک کردن ندارند و از بلور کوارتز در جهت اندازه گیری زمان و از باطری تحت عنوان منبع تغذیه بهره می گیرند، ساعت های کوارتز نام دارند. 
ساعت هایی ک احتیاجی به باطری ندارند و با حرکات طبیعی مچ دست و بازو انرژی الکتریکی شان را می گیرند، ساعت های کوارتز جنبشی نام دارند. همان گونه که از نامش پیداست با جنبش انرژی خود را تامین می کند. پس از آن انرژی را درون خازنی ذخیره می نماید.
ساعت هایی که از کوارتز و هر نوع منبع نوری که به صفحه ی ساعت تابیده می شود و به وسیله ی سلول های خورشیدی جذب می شود و انرژی نور را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند، ساعت های کوارتز خورشیدی نامیده می شود.
 پوشش روی صفحه ی ساعت باید به چه شکلی باشد؟
پوشش یا کریستال محافظی شفاف بوده که روی ساعت قرار می گیرد. کریستال تا جایی که امکان دارد باید سخت باشد چرا که در برابر ضربه و صدمه دیدن قرار دارد. مواد به راحتی خش بر می دارند و می شکنند. ضمن اینکه کریستال این توانایی را دارد که از هر چیزی تشکیل شود. از پلاستیک تا یاقوت مصنوعی که گران قیمت ترین کریستالی که وجود دارد می تواند تشکیل گردد.

خرید ساعت عروس داماد

 

خرید ساعت عروس داماد

 

خرید ساعت عروس داماد

 

خرید ساعت عروس داماد