خرید و اجاره لباس عروس

خرید و اجاره لباس عروس
لباس عروس از مهم ترین اکسسوری های عروسی است که در این مطلب قصد داریم به آن اشاره کنیم. همه دختران دنیا حق دارند روز عروسی شان در لباس عروس مثل الماس بدرخشند. در صورتی که بدانید چه نوع لباس عروسی مد نظرتان است، انتخاب لباس برایتان راحت تر خواهد بود. 
اجاره لباس عروس
اجاره لباس عروس از رایج ترین روش هاست که بسیار از عروس خانم ها به آن علاقه مندند. اجاره لباس عروس مزایای زیادی نظیر: دردسر نداشتن برای نگه داری لباس بعد از عروسی، هزینه زیاد برای خرید لباس عروسی.
البته اگر لباسی را که اجاره می کنید نخستین تنخورش باشد، نسبت به لباس هایی که تنخور اولشان نیست، اجاره گران تری دارد.

خرید و اجاره لباس عروس

خرید لباس عروس
یکی از مزایایی که لباس عروس دارد، این است که می توانید آن را در سالگردهای ازدواجتان بپوشید. هم چنین اینکه می توانید آن را یادگاری نگه دارید و یا آن را در آینده به فرزندتان هدیه بدهید. اجازه بدهید کمی هم در مورد معایب خرید لباس عروس صحبت کنیم. در صورت خریداری لباس عروس، باید فضایی از کمدتان را برای نگه داری این لباس ده، پانزده کیلویی اختصاص بدهید. هم چنین باید هزینه زیادی را هم برای خرید آن بپردازید. بسیاری از عروس خانم ها چند سال بعد لباس عروسشان را م فروشند و یا هدیه می کنند.
البته بعضی از عروس خانم ها هم هستند که لباس عروسشان را بعد از عروسی شان به خیریه ها هدیه می دهند. یا اینکه لباس عروسشان را به عروس خانم هایی اهدا می کنند که از نظر مالی، استطاعت تهیه لباس عروس را ندارند. 
لباس عروس خاص و شیک و دوخت آن
عروس خانم هایی که بسیار ریز نقش هستند و یا عروس خانم هایی که درشت اندام هستند، در انتخاب لباس عروسشان دچار مشکل هستند، به همین دلیل دوخت لباس عروس نسبت به خرید و یا اجاره آن معقول تر است. البته باید بگوییم هزینه دوخت لباس عروس به مراتب بیشتر از لباس عروس آماده است. می توانید لباس عروس را برای خودتان بدوزید و یا اینکه آن را بعد از شب جشن عروسی تان، تحویل مزون بدهید تا آن را برای اجاره و یا فروش عروس های دیگر قرار دهند. 

 

خرید و اجاره لباس عروس

 

خرید و اجاره لباس عروس

 

خرید و اجاره لباس عروس

 

خرید و اجاره لباس عروس