خرید کفش دامادی

راهنمای انتخاب کفش داماد 
در روز عروسی بیشتر نگران مضطرب بودن عروس خانم می باشند که تدارکات در کمال آرامش انجام شده باشد. لباس عروس، گل عروس، دسته گل عروس،و.... توجه داشته باشید که لباس داماد نیز حائز اهمیت می باشد. از قبیل کت و شلوار داماد تا کفش داماد همه و همه مهم می باشند.در ادامه تمامی موارد را شرح داده ایم. 
نحوه انتخاب کفش دامادی چگونه است؟
گام اول که میبایست به آن توجه داشت انتخاب مدل کفش داماد با توجه به نوع و رنگ کت و شلوار بوده ، همچنین رنگ کمربند و پوشش مورد نظر داماد را در نظر داشته باشید.حقیقتا شکل و رنگ کفش داماد ازاین طریق مشخص می گردد.

خرید کفش دامادی


آقا دامادهای عزیز باید زمان خرید کفش افزون بر زیبایی و شیک بودن نکات دیگر را هم در نظر بگیرند. برای مثال راحتی پا در کفش اهمیت بسیاری دارد.زیرا میبایست در طول یک روز کارهای مراسم را مدیریت کند.ضمنا باید طبق نظر عروس خانم بدون ایراد در مراسم حضور داشته باشند.نتیجتا راحتی کفش اولین اولویتتان باشد. افزون بر این انتخاب کفش نامناسب دامادی سبب می شود به علت یک روز عوارض دردناک و شاید غیر قابل جبران گریبان گیرتان شود. 
 توصیه می کنیم جهت خرید کفش مردانه به مزون های مردانه نیز سر بزنید چرا که بهترین ها را گردآوری می کنند.
اهمیت رنگ کفش آقا داماد
با توجه به نکاتی که گفته شد رنگ کفش آقا داماد باید با رنگ کت و شلوار او هماهنگی داشته باشد.زیرا شیک ترین و زیباترین مدل کفش راهم تهیه کنید در صورتی که هماهنگی نداشته باشد زیبایی ظاهری را از بین می برد.
رنگ کفش داماد اگر از رنگ های زرشکی تیره، قهوه ای و مشکی باشد بهتر است. در صورتی که رنگ های کلاسیک را می پسندید این رنگ ها سنگین و کلاسیک بوده و مناسب جشن عروسی می باشند.
ضمنا کفش مشکی را می توانید با کت و شلوار مشکی، سورمه ای، آبی و طوسی هم ست نمایید. یقینا ست جذابی خواهد شد.
 نکته مهم در مورد ست لباس دامادی با کفش قهوه ای این است که تناسب این رنگ با کت و شلوارهای قهوه ای، کرم، شیری و یشمی بسیار فوق العاده می باشد.توجه کنید که این رنگ با توجه به طیفی که داراست، به آسانی با رنگ های سرمه ای و طوسی ست می شود.
تناسب کفش زرشکی  تیره با کت و شلوار مشکی، قهوه ای و زرشکی سبیار زیباست.
کفش آکسفورد از گزینه های مناسب داماد می باشد.
این مدل کفش به کفش های بند دار اطلاق می شود. هم زیبا و شکیل بوده و هم برای کت و شلوار بسیار مناسب می باشد.حتما در نظر داشته باشید که این نوع کفش ها با شلوار جین و نیمه جین جذابیت ندارند.
در صورتی که هنگام انتخاب کفش، پنجه پایتان دچار مشکل است.توجه کنید که کفش های آکسفورد برای انواع متنوعی از انگشتان پا یعنی پاهای با انگشتان کلاهی شکل و یا مدل پاهای خشن نیز مناسب بوده و آقا دامادها می توانند این مدل کفش ها را نیز در نظر داشته باشند.
در صورتی که تمایل دارید در مورد این کفش ها اطلاعات بیشتری کسب کنید، میبایست بدانید که در رنگ های قهوه ای، مشکی، قهوه ای و زرشک مایل به مشکی (کوردوان) تولید شده و برای ساخت آنها ازچرم مرغوب و درجه یک کمک می گیرند.
نکته قابل ذکر برای آقایان خوش پوش این است که ست کردن کفش آکسفورد با کت و شلوار رسمی ظاهر مردانه تان را بسیار زیباتر نمایش می دهد.راجع به شمایل گره زدن بند کفش بهترین شکل بستن، نوع ساده می باشد.
کفش مناسب آقایان قد بلند
آقایانی که قد بلند و اندام کشیده دارند، می توانند از کفش های پنجه گرد کهد بسیار مناسبتر از کفش های نوک تیز می باشد استفاده کنند.

خرید کفش دامادی


موارد قابل اهمیت دیگر
زمان خرید کفش دامادی، کیفیت کفش را در نظر بگیرید.این گونه کفش ها را می توانید پس از عروسیتان نیز در نظر بگیرید.با کمی بیشتر هزینه کردن می توانید یک کفش دست دوز چرم طبیعی بگیرید. یقینا ضرر نمی کنید.
با توجه به اینکه قبلا هم گفتیم، برترین مدل کفش، مدل آکسفورد می باشد، ضمنا مناسبترین پاشنه بین 2تا 3سانت می باشد. دامادهای عزیز اندازه پاشنه مردانه را نیز در نظر بگیرید.
رنگ مشکی بهترین انتخاب می باشد.در صورتی که کفشتان چرمی است و قصد دارید کاملا برق بیاندازید توصیه می کنیم یک تکه پوست پرتقال را به آن مالیده و به کمک پارچه نرم و لطیفی آن را تمیز نمایید.با انجام این کار کفشتان چندین برابر براق خواهد بود.
اگر قدتان کمی کوتاه می باشد یا با قد همسرتان به یک اندازه می باشد، توصیه می کنیم از کفش های پاشنه مخفی استفاده نمایید که سبب کشیده تر جلوه کردن اندامتان شود.
آقایان حتما این مورد را در نظر داشته باشند که از انتخاب کفش های نوک تیز بپرهیزند و به جای آن کفش های پنجه گرد را انتخاب کنند.
امید است با این مطلب بتوانید به راحتی کفش مورد نظرتان را انتخاب نمایید و با خیالی آسوده تا پایان مراسم همپای عروس خانم باشید.

خرید کفش دامادی

 

خرید کفش دامادی