خرید کفش عروس


راهنمای گزینش کفش عروسی
ازحائز اهمیت ترین خریدهای عروس خانمها، کفش عروسی می باشد که میبایست هنگام انتخاب کفش عروسی به این موارد دقت کنیم.در ادامه راهنمای خرید کفش عروسی را برایتان آموزش می دهیم. به این ترتیب می توانید برترین گزینه را انتخاب کنید، ضمن اینکه روز عروسیتان را بدون استرس بگذرانید.
در کل زمان تهیه کفش عروسی میبایست به سوالاتی راجع به خودتان و همسرتان جواب دهید. پرسش هایی از قبیل اینکه هم قد آقا داماد می باشید یا خیر؟اینکه کفش پاشنه بلند را ترجیح می دهید یا پاشنه کوتاه و یا اینکه اسپرت.در صورتی که جواب این پرسش ها برایتان روشن می باشد مطمئن باشید روز جشنتان بدون دغدغه به شادی می پردازید.
فوت و فن های مهم انتخاب کفش عروس
از آن جایی که روز عروسی روزی پر از استرس می باشد به همین جهت شما دائما در تحرک هستید. حتی به ندرت شاهد خواهیم بود که نشسته هستید.خصوصا در آتلیه عکاسی و هنگام عکسبرداری باید ساعت های بسیاری را سر پا باشید و دائم ژست های متنوعی را انجام دهید.شب عروسی شبی پر تحرک بوده که اولین موضوع راحتی کفش است.جدای از زیبایی راحتی را هم در نظر بگیرید.

خرید کفش عروس


هنگام خرید از مدلهای ارزان قیمت بپرهیزید.
انگلیسی ها ضرب المثلی تحت عنوان اینکه(( هنوز آنقدر ثروتمند نشده ایم که جنس ارزان بخریم)) دارند، ما ایرانیان نز ضرب المثلی تحت عنوان اینکه ((هر چقدر پول بدهی آش می خوری)). داریم. پیشنهاد ما این است که زمان خرید کفش عروسی حتما این ضرب المثل ها را به یاد داشته باشید.به علت اینکه سرانجام کار را هم در نظر بگیرید. عده ای بر این باورند که کفش عروسی تنها یک روز به درد می خورد و نباید برای آن هزینه زیادی کرد.حتی در مواردی باید بی 150 تا 200 هزار تومان بودجه اختصاص دهید.با شرکت در حراج های پایان فصل  می توانید کفشی برند و با قیمت خوب پیدا کنید.

خرید کفش عروس


هنگام برگزیدن لباس عروس کفش های لژ دار را هم در نظر داشته باشید
به علت اینکه استایل لباس به گونه ای است که خیلی بلند بوده به همین دلیل هر کسی راحت قدر به مشاهده کفش عروس نمی باشد.حتما در جستجوی کفشی راحت باشید.اگر داماد قد بلندی نسبت به شمادارد از کفش های لژدار استفاده کنید.چرا که با وجود پاشنه های بلند بهترین و راحت ترین انتخاب می باشند.با توجه به اینکه در مقایسه با سایر مدلها که سبب آزار پنجه پایتان می شوند این مدلها انتخاب های بهتری می باشند.
هنگام خرید کفش عروس حتما پاشنه و قد لباس را مد نظر داشته باشید.
توصیه می کنیم قبل از خرید لباس عروسی، ابتدا کفش تان را تهیه کنید که قد لباستان را با مد نظر داشتن قد لباستان کوتاه کنید. نا موزون بودن قد لباس و پاشنه کفش سبب عدم زیبا به نظر رسیدن لباس می شود.
هنگام خرید کفش عروس برای رنگ وسواس به خرج ندهید.
بعضی از خانمها راغب هستند رنگ کفششان حتما با رنگ لباسشان ست باشد.این نکته انرژی آنان را برای برگزیدن کفش می کاهد و احتیاجی به این مقدار حساسیت به خرج دادن نیست.این نکته صدق می کند که لباستان نباید دارای تضاد زیادی با کفشتان داشته باشد.اما خیلی حساسیت به خرج ندهید وصرفا رنگ های شیری یا سفید را در نظر نداشته باشید.در صورتی که لباس عروستان سفید است رنگ های سفید یا نقره ای را از یاد نبرید.در صورتی که لباستان نباتی یا شیری است کفش های طلایی یا کرم انتخابات مناسبی هستند.بیشتر کفش های عروس دارای جنس ساتن یا ابریشم می باشند.در این بین نمونه های کرمی هم بسیار مناسب هستند.در وهله اول راحتی کفش مهمتراست.

خرید کفش عروس


هنگام خرید کفش عروسی از کفش های دارای پاشنه بسیار بلند بپرهیزید.
توصیه می کنیم کفش روز عروسیتان با کفش های قبلیتان چندان فرقی نداشته باشد.به علت اینکه  روزعروسی فرصت جالبی برای اجرای ایده های جدید نمی باشد.هر آنچه تاکنون انجام می دادید امروز نیزآن را اجرا کنید.در صورت تمایل می توانید مدلهای پاشنه بلند را برای آتلیه برگزینید. 
هنگام خرید کفش فصل عروسی را هم در نظر بگیرید.
طبق فصل جشنتان مدل کفشتان را در نظر بگیرید.در صورتی که قسمتی از مراسمتان در باغ بوده، توصیه می کنیم دو نوع کفش همراهتان داشته باشید.اصلا فکر بد جلوه کردن عکستان نباشید به دلیل این که کفشتان به اندازه ای بلند می باشد که کفشهایتان اصلا درون عکس مشخص نشود.
توجه داشته باشید که کفش ها در ش عروسی ممکن است باعث آزار شما شوند.توصیه می کنیم یک جفت کفش همراهتان داشته باشید، تا در صورت بروز مشکل بتوانید آنها را تعویض کنید.حتما در نظر داشته باشید که پاشنه آن اندازه کفش عروسیتان باشد.
پیش از روز عروسی حتما کفشتان را چندین بار بپوشید
چند هفته پیش از عروسی کفشهایتان را بوشید تا با آن ارتباط برقرار کنید.احتیاجی نیست که آن را بیرون بپوشید، اگر در منزلتان آنها را بپوشید کفایت می کند.
هنگام خرید عروسی به کف کفش توجه داشته باشید
در این موضوع باید در نظر داشته باشید تا کف کفشتان صاف نبوده و دارای شیارهایی باشد که هنگام حرکت و راه رفتن در زمین های براق و صیقلی سالن های عروسی باعث لیز خوردنتان نشود.
هنگام خرید کفش عروسی قد آقا داماد را هم در نظر بگیرید.
برای آن دسته از عروس خانم هایی که همسرشان از قد بلندی برخوردار باشد، انتخاب کفش با هر پاشنه ای مانعی ایجاد نمی کند. در صورتی که با آقا داماد هم قد می باشید کفش هایی با پاشنه خیلی کوتاه یا سفید بی پاشنه در نظر بگیرید.

خرید کفش عروس

 

خرید کفش عروس

 

خرید کفش عروس