خوراکی های روزهای پیش از عروسی

خوراکی های روزهای پیش از عروسی
هر عروس خانمی لایق آن است که روز عروسی اش همچون ملکه حاضر شود و بدرخشد. نخستین چیزی که لازمه درخشش عروس خانم می باشد، زیبایی طبیعی پوست و موی عروس خانم است. یک سری مواد غذایی هم وجود دارند که به برخورداری از موهایی ابریشمین و اندامی زیبا کمک می کند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت. 
کم کردن مصرف سدیم
غذاهای آماده و پردازش شده منبعی از سدیم می باشند. 75 درصد از مصرف سدیم در ایالات متحده از غذاهای بسته بندی شده و رستوران ها وجود دارد. بهترین راهکار مصرف غذاهایی می باشد که با کمترین پردازش یا تهیه غذاهایی ساده است در منزل می پزید. 
مواد غذایی پرو بیوتیک
کنترل میزان اشتها و هم چنین تحریک رشد باکتری های خوب در روده برای انجام هضم سالم بر عهده ی پروبیوتیک ها می باشد. 
زیاد آب بنوشید. 
پوست هیدراته شده که به خوبی آبرسانی شده است، دارای درخشش فوق العاده ای است. نوشیدن آب سالم و فیلتر شده مناسب ترین راه حل برای داشتن پوستی شاداب است. در صورتی که میانه خوبی با نوشیدن آب ندارید، اندکی برگ نعنا، لیمو و یا تکه های خیار به بطری آبتان بیفزایید. 
روز پیش از عروسی
روز عروسی تان و روز پیش از آن تنها از غذاهای معمولی استفاده کنید و از تست کردن غذاهای جدید بپرهیزید. امکان دارد تست غذاهای جدید روی سیستم گوارشتان اثر بگذارد و یا منجر به بروز حساسیت گردد. سبزیجات، برنج قهوه ای و پروتئین های گریل شده تعادل مناسبی ایجاد می کند. حتما صبحانه میل کنید. 
حساسیتتان نسبت به اندامتان امری طبیعی است. اگر زمان زیادی تا جشن عروسی تان باقی نمانده است، می توانید از برنامه 6 ماهه پیش از جشن عروسی در جهت برخورداری از اندامی مناسب استفاده نمایید. 
قانون 5 مدل خوراکی
در صورتی که کاهش وزن مناسبی داشته اید و در مرحله تثبیت وزنتان می باشید، در هر وعده حداکثر 5 خوراکی میل نمایید. احتیاجی نیست سالادهای گوناگون را در برنامه تان بگنجانید. حتی اگر هر کدامشان سالم و مغذی به شمار بیایند. از ادویه ها و روغن زیتون استفاده نکنید. 
روز پیش از عروسی
روز عروسی و روز پیش از آن، تنها از غذاهای معمولی استفاده کرده و غذای جدیدی را امتحان نکنید. چرا که امکان دارد اثر عجیبی روی سیستم گوارشی تان بگذارد و یا منجر به حساسیت گردد. 

خوراکی های روزهای پیش از عروسی

غذایتان را خوب بجوید. 
غذاهایی که خوب جویده نمی شوند، منجر به افزایش وزن، التهاب معده و نفخ می گردد. حتما غذایتان را بجوید. 
ترکیبات فیبردار
فیبر موجب کم شدن قند خون و حذف کلسترول می گردد. هم چنین از ابتلا به سرطان روده و هموروئید جلوگیری می نماید. می توانید استفاده از ماست کم چرب به همراه انواع گوناگون توت ها را، جایگزین کاسه پر از غلات سبوس دار کنید. 

خوراکی های روزهای پیش از عروسی

 

خوراکی های روزهای پیش از عروسی