خوراکی های شگفت انگیز برای زیبایی

خوراکی های شگفت انگیز برای زیبایی
نخستین رکن خوشبختی، سلامتی است. در ادامه چند خوراکی که به طرز شگفت انگیزی به شما احساس زیبایی می بخشد را معرفی خواهیم کرد.
اگر جشنی در پیش دارید با مصرف این خوراکی ها از چند ماه پیش از مراسم، با چهره ای درخشان تر و اندامی بهتر در جشن حضورخواهید یافت.
سرکه سیب
سرکه سیب هم به هضم غذا کمک می کند، هم عملکرد روده ها را بهبود می بخشد.
با مخلوط کردن یک پیمانه سرکه سیب با 4 پیمانه آب و میل کردن آن، بعد از یک ماه مشاهده خواهید کرد که چربی پوستتان کنترل می شود.
بلغور جو
در کاهش کلسترول خون بسیار موثر است. یک کاسه از بلغور جو دوسر به عنوان صبحانه ای کامل، کفایت می کند. 
بلغور جو برای افرادی که پوسنشان حساس است و یا دارای خارش است، فوق العاده است. تنها کافی است بلغور جو را با آب قاطی کنید و خمیر به دست آورید. بعد از آن روی صورت مالیده و بعد از چند دقیقه آن را بشویید. بلغور جو را دخل وان آب گرم بریزید و بدنتان را با آن آب خیس نمایید. 
چای سبز
چای سبز دارای تنین که یک نوع اسید آمینه می باشد که سبب کاهش استرس می گردد. آنتی اکسیدان های سالم در چای سبز و چای سیاه یافت می شود.
چای سبز می تواند به کاهش آکنه های صورتتان نیز کمک کند. چرا که دارای مواد آنتی باکتریال است. برای اینکه پف زیر چشمتان را کاهش دهید، کافی است پس از دم کردن اجازه دهید خنک شده و به دمای اتاق برسد. پس از آن، آن را زیر چشمتان قرار بدهید. 

خوراکی های شگفت انگیز برای زیبایی

آووکادو
چربی موجود در آووکادو، سلامت قلبتان را تضمین کرده و به سوختن چربی های مضر کمک می کند.
اسیدهای چرب موجود در آووکادو موجب احیای مو می گردد. آووکادو را با یک چهارم روغن زیتون و اندکی آب لیمو ترکیب نمایید. مخلوط را از ریشه تا نوک موهایتان بمالید. 10 تا 15 دقیقه بعد موهایتان را بشویید.
خیار 
خیار به عنوان آبرسان هم مورد استفاده قرار می گیرد. ضمن اینکه سرشار از آنتی اکسیدان است و احتمال ابتلا به بیماری های مزمن را کاهش می دهد.
خیار سرشار از ویتامین های C و K می باشد که با التهابات و پیری مبارزه می کند. بیشترین خاصیت رطوبت رسانی به خیار مربوط می شود. برای استفاده روی صورت، پوست و بدن فوق العاده مفید است. 

خوراکی های شگفت انگیز برای زیبایی

 

خوراکی های شگفت انگیز برای زیبایی

 

خوراکی های شگفت انگیز برای زیبایی