خوشتیپی در مدرسه

خوشتیپی در مدرسه
یکی از مواردی که تصور کودکان را راجع به خودشان شکل می دهد، استایل مدرسه می باشد. در ادامه راهکارهای خوشتیپ بودن کودکان در مدرسه را آورده ایم.
تیپ مدرسه براساس مد روز
پیشنهاد می کنیم لباس کودکان را براساس  مد انتخاب کنید. شاید بگویید مد سال به سال دچار تغییرات شده و پیروی از مد، مقرون به صرفه نیست. از این رو با توجه به رشد سریع کودکان، پیشنهاد می کنیم لباس های آنها را براساس مد انتخاب نمایید. 
دو لباس برای اسپرت کردن تیپ کودکان
هودی و سویشرت می توانند تیپ کودکان را اسپرت کنند و آنها خوشتیپ تر به نظر برسند. از این رو، خرید هودی و سویشرت را از یاد نبرید. 
شال و کلاه رنگارنگ
پیش از فرا رسیدن فصل سرما، باید کلاه و شال و دستکش تهیه کنید. مدل های خاص را انتخاب نمایید. رنگ های شاد را انتخاب کنید. شال های بلند امکان دارد زیر دست و پای کودکان له بشوند.

خوشتیپی در مدرسه

منظم بودن از کودکی
برای اینکه کودکتان منظم باشد، یک ساعت مچی تهیه نمایید. ساعت مچی هم زمان بندی را به کودکانتان می آموزد هم اینکه جذابیت خاصی به استایل آنها می بخشد.
پالتو یا کاپشن؟
اینکه کاپشن یا پالتو را انتخابب کنیم، به خودمان بستگی دارد. کاپشن برای تیپ های اسپرت و پالتو برای تیپ های نیمه رسم مناسب است. در کل کاپشن، آزادی عمل بیشتری را به کودکان می بخشد. 
نیم بوت ها را انتخاب کنید.
حتما برای کودکان، نیم بوت های راحت و بادوام انتخاب نمایید. هم از پاهای کوکتان در فصول پاییز و زمستان محافظت می کند هم اینکه او را خوشتیپ تر نشان می دهد. در صورتی که می خواهید تنها یک جفت کفش انتخاب کنید، نیم بوت انتخاب مناسبی است.

خوشتیپی در مدرسه

 

خوشتیپی در مدرسه

 

خوشتیپی در مدرسه

 

خوشتیپی در مدرسه

 

خوشتیپی در مدرسه

 

خوشتیپی در مدرسه

 

خوشتیپی در مدرسه