دختر هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر فیلمنامه نویس و کارگردان سینما و تلویزیون که پیش‌تر در صفحه اینستاگرامش جدایی خود از آزاده صمدی را تایید کرده بود. ولی در عین حال گفته بود که من دختری ندارم و دختر بچه‌ای که در فیلم اعترافات همبازی من بود دختر من نیست، یک مرتبه با انتشار عکسی از حامد بهداد شایعه های جدیدی به گوش می رسد. ماجرا از این قرار است که حامد بهداد در استوری های اینستاگرام خود عکسی از یک دختر بچه گذاشت و نوشته بود این هم از کوچولوی دوست خوبم هومن سیدی، و این موضوع باعث شده تا بین طرفداران او در شبکه اجتماعی صحبت‌هایی مبنی بر اینکه هومن سیدی بچه دار است به گوش برسد. اما هنوز هومن سیدی این موضوع را تایید و یا تکذیب نکرده و باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا این فقط یک شوخی از طرف حامد بهداد بوده یا واقعاً هومن سیدی دختری دارد.

 

دختر هومن سیدی

 

ازدواج مجدد هومن سیدی و بچه دار بودن او خیلی از طرفدارانش را متعجب کرده است. هومن سیدی در واکنش به این اتفاقات در فضای مجازی, در صفحه اینستاگرام خود نوشت:"دوستان عزیز و محترم, همیشه تلاش کردم به شما مردم نازنین احترام بگذارم و چیزی به غیر از احترام از شما دریافت نکردم. همیشه تلاش کردم وارد حاشیه نشم اما ظاهرا این شغل بدون حاشیه بی معنیه. میخواستم توضیح ندم چرا که فکر میکردم زندگی خصوصی بنده برای کسی جذاب نیست. دو مطلب بود که فکر کردم درباره اش حرف بزنم تا سوال های بی شمار شما رفقا پایان بگیره. یک: از همه شما فن پیج ها که تو این مدت تلاش کردید تا من رو حمایت کنید صمیمانه ممنونم و دستتون رو میبوسم اما حقیقتا از دنبال کردن خودم هیچ لذتی نمیبرم و احساس بدی نسبت به خودم و پیرامونم پیدا کردم. من یه بازیگر بسیار ساده ام که برای رشدش تلاش میکنه و مثله همه شما زندگی شخصی خودش رو داره. پس من راضی به هیچ گونه وقت گذاشتنی از طرف کسی نیستم و ازتون تمنا دارم, خود با ارزشتون رو صرف زندگی و آینده پر اهمیتتون بکنید. دوم: وقتی با خانواده سه نفر کوچکم و دوستان صمیمی, برای گذروندن ساعتی به به کافه ای رفتیم حامد بهداد عزیز عکسی رو از من و دختر نازنینم منتشر کرد که هیاهوی به پا شد. حقیقتا نمیدونستم که باید لحظه به لحظه زندگیم رو به همه توضیح بدم, همانطور که شما نمیدید. به هر حال روایت بنده از زندگی خصوصیم رو فقط به دلیل احترام به مخاطب تلقی میکنم و توضیح خواهم داد. مدتی است خانواده کوچکی رو تشکیل دادم و کمتر از یک سال که خدا به من و همسر نازنینم فرزندی هدیه کرده. باشد که تمام کودکان این سرزمین از دعای خیر مردمان سربلند بمانند. آمین, ارادتمند شما, هومن سیدی"

و با این عکس عمل هومن سیدی به ماجرا ازدواج و بچه دار بودنش ماجرا تمام شده و این حس کنجکاوی طرفداران از زندگی خصوصی هومن سیدی بر طرف شد.