دسته گل با استایل وینتیج

دسته گل با استایل وینتیج
زیبایی دسته گل وینتیج به زرق وبرق نداشتن آن است، بدون اینکه از گل های دارای زرق و برق و گران قیمت استفاده کنید، می توانید یک دسته گل شکیل و خاص وینتیج تهیه نمایید. 
خصوصیات دسته گل هماهنگ با سبک وینتیج
در سبک وینتیج، دسته گل از فیلم های دهه 40 میلادی الهام گرفته شده که سبک آن جلوه زیبایی به لباستان خواهد بخشید.
از جمله گل هایی که در دسته گل وینتیج مورد استفاده واقع می شود، گل لیسیسنتوس و گل صد تومانی می باشد. بیشتر گل هایی که در این سبک انتخاب می شوند، گل های وحشی و رنگی هستند که از اندازه هماهنگی هم برخوردار نیستند.
گل های شیپوری سفید از گل های سبک وینتیج می باشد که طرفداران بسیاری را طی دهه های قبل به خودش اختصاص داده است. اکنون نیز، این گل ها در رنگ ها و سایزهای متنوعی در گل فروشی ها یافت می شود.

دسته گل با استایل وینتیج

توری هماهنگ با جنس لباستان هم می تواند احساس قدمت بیشتری را به اطرافیانتان منتقل کند. گیپورهای نازک که در لباس هم مورد استفاده قرار می گیرند، بسیار مناسب است.
همچنین آویزهایی به منظور خاص تر کردن دسته گل استفاده می شود که پس از جشن به یادگار بماند که برای این استایل آویزهایی با نوشته یا عکاسی کوچک در داخل آن به کار می رود.
انتخاب دسته گل برای استایل وینتیج یا همان سبک قدیمی نظیر: سبک بوهمین یا بوهو نیازمند اندکی توجه هستند. رنگ های ملایم صورتی، بنفش، سبز و سفید می تواند ترکیب بسیار زیبایی را خلق نماید. گل های فوق العاده ریز و برگ ها و گیاهان سبز رنگ، برای لابه لای این سبک دسته گل فوق العاده زیباست تا توازن و زیبایی با لباس و ظاهرتان حفظ گردد.
استایل دسته گل یکدست از گل های ریز وحشی، گونه ای از دسته گل های این سبک است که سادگی آن، زیبایی ویژه ای به دسته گل می بخشد. گل های ژیپسوفیلا از گونه های دیگر فوق العاده زیبا برای سبک وینتیج می باشند.

دسته گل با استایل وینتیج

 

دسته گل با استایل وینتیج

 

دسته گل با استایل وینتیج

 

دسته گل با استایل وینتیج