دسته گل نامزدی عقد محضری عروسی

همه چیز در مورد دسته گل نامزدی، عقد محضری و عروسی
در ادامه مطالبی را آورده ایم که با رعایت آنها بتوانید بهترین دسته گل را تهیه نمایید.
از پر اهمیت ترین موارد در جشن عروسی انتخاب دسته گل می باشد. خود گل به تنهایی از هزاران معنی و مفهوم ویژه برخوردار است. چیزی که می تواند به کلیه ی این دوران حسی زیبا ببخشد و کلیه ی این دوران را برای شما به یادماندنی سازد، گل می باشد.
دسته گلی شکیل برای عروس
از پر اهمیت ترین موارد در تصمیمات مرتبط با تزیینات گل، تهیه ی دسته گل است. 
عروس می تواند دسته گل خودش را متناسب با تزیینات دیگر انتخاب کند یا نوعی دسته گل را انتخاب نماید که در عکس های جشنشان خیره کننده باشد.
 دسته گل عروسی و هماهنگی گل ها
 برای دسته گل هایتان می توانید از گل های زیادی استفاده نمایید ولی بهتر است تناسب گل ها با یکدیگر را هم در نظر بگیرید. گل ها باید با هم هماهنگی داشته باشند. پیش از سفارش دسته گل مدل لباس عروستان را هم در نظر بگیرید.
نوع پوششتان، این که لباسی که می پوشید به چه صورت است، کلاسیک است یا پرنسسی، لباسی ساده ی سفید است یا اینکه مسحور کننده ی مدرن و سایر موارد همگی از مواردی هستند که باید به آن توجه داشته باشید. 
دسته گل های گرد بیشتر مناسب لباس های پرنسسی هستند و دسته گل های آبشاری برای لباس های بلند مناسب است. 
انتخاب دسته گل زیبا برای عروس خانم فوق العاده حائز اهمیت است. دلیل آن هم این است که این دسته گل از ساعات آغازی روز جشن تا ساعات پایانی همراه عروس خانم است. توصیه می کنیم دسته گل انتخابی تان را هماهنگ با آرایش و لباستان انتخاب کنید تا جذاب تر جلوه کند.
ترکیب رنگ دسته گلتان با فصلی که جشنتان در آن برگزار می شود، فوق العاده زیبا خواهد بود.
توصیه می کنیم که از قبل با اشکال متنوع تزیین دسته گل آشنا شوید.
دسته گل های کهربایی، نارنجی و قرمز، برای فصل پاییز بسیار مناسب می باشد. برای فصل زمستان هم دسته گل های نقره ای، سفید و طلایی مناسب هستند.
 دسته گل هایی که برای فصل پاییز بسیار مناسب هستند، در رنگ های زرد، قرمز و نارنجی وجود دارد. قابل ذکر است در فصل بهار دست شما برای انتخاب بازتر خواهد بود.
دسته گل های آبی، سبز و صورتی رنگ برای فصل بهار مناسب تر است.
برای فصل های تابستانی، دسته گل های به رنگ مرکبات مناسب ترند.
 در مرحله ی اول به گل فروشتان توضیح دهید که دقیقا چه مدلی در نظر دارید. بعد از آن به او اجازه دهید که دسته گلتان را دیزاین کند.

توصیه می کنیم به گل فروشتان اعتماد کنید. گل های سفید و سبز، رنگ هایی است که گل فروش ها پیشنهاد می دهند. به آنها اطمینان کنید.
 برای عروس خانم های ریزنقش تر توصیه می کنیم که دسته گل هایی را انتخاب کنند که مناسب با استایل بدنشان باشد و برای عروس خانم های قد بلندتر دسته گل های بزرگ تر مناسب است.
دلیل آن هم به این بر می گردد که بایستی دست بند، حلقه و ساعتتان مشخص باشد. دسته گلتان نباید بسیار بزرگ باشد. باید به گونه ای باشد که تمام دست و انگشتانتان را نپوشاند.
از انتخاب دسته گل های سنگین بپرهیزید.
 در صورتی که مراسم جشنتان در فضایی محدود برگزار می شود، توصیه می کنیم از دسته گل هایی که از بوی کمتری برخوردارند استفاده نمایید. 
یک نوع دسته گل متفاوت وجود دارد. با کمی ابتکار، به کمک میوه، سبزی، روبان دسته گلی خوش بو و میوه ای تهیه کنید. شاید متعجب شوید ولی واقعیت آنجاست که این مدل از دسته گل بسیار منحصر به فرد است. 
 برای جشن های محدودتر گل های مریم و شب بو چندان مناسب نیستند. این گل ها بیشتر مناسب جشن های طولانی تر و مفصل تر هستند. به طور کلی این گل ها در فضای باز بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.
حساسیت در انتخاب دسته گل را فراموش نکنید.
یقینا تمایل ندارید گرده لباستان موجب عطسه و حساسیتتان شود یا لباستان را کثیف کند. 
 به همین علت توصیه می کنیم که دسته گل انتخابیتان برای ازدواج موجب پراکنده سازی گرده نشود. گل هایی که از بوی تند و عجیب برخوردار هستند، موجب ایجاد آلرژی و حساسیت می شوند. افرادی که از حساسیت فصلی برخوردارند بایستی بیشتر مراقب این موضوع باشند. چرا که دیدن عروسی که دائما در حال عطسه و آب ریزش بینی است خیلی زیبا نیست.
دسته گل عروسی
برای تزیین دسته گل عروسی شیوه های متنوعی وجود دارد که بایستی ببینید با کدام مدل بیشتر ارتباط برقرار می کنید و بیشتر به لباستان می آید و می توانید آن را راحت تر در دستانتان نگه دارید.
 دسته گل های بازویی چه نوع دسته گلی است؟
دسته گل هایی که زمان به دست گرفتنشان، تا آرنجتان را می پوشانند دسته گل های بازویی نام دارند. عمدتا دسته گل هایی که ساقه بلندی دارند، در گروه این نوع از دسته گل ها قرار می گیرند. حالات کلاسیک و قدیمی از سبک های این نوع دسته گل ها می باشند.
 گل ها در دسته گل های آبشاری، از دسته گل به طرف پایین آویزان می شوند و مخصوص جشن های عروسی فوق العاده مجلل و به اصطلاح تشریفاتی می باشند.
 به طور کلی برای هر نوع لباس و جشنی، دسته گل های گرد مناسب تر می باشند.
برای طراحی این دسته گل های شیک، ترکیب یک نوع گل با سبزه و روبان های آویزان فوق العاده مناسب است.
 معمولا خود گل فروشی های ماهر به دلیل مهارتشان این دسته گل ها را طراحی می کنند.
دسته گل های دست بندی دسته گل هایی است که به کمک یک کش که روی آن با روبان دیزاین شده است، مانند یک دور دست بند دور دست شما بسته می شود.این طرح مناسب افرادی است که حوصله ی حمل دسته گل را ندارند.
دسته گل های این گونه با لباس های ساده هماهنگی بیشتری دارند. مدل گل های آویزان و آبشاری برای لباس هایی که قسمت دامنشان ساده است و دسته گل های کوچک برای افرادی مناسب تر است که تمایل دارند لباسشان بیشتر نمایان باشد.

 سعی کنید دسته گل های فصل را انتخاب کنید.
برای فصل بهار گل های لاله و نرگس، فصل تابستان دسته گل رز، نیلوفر برای فصل زمستان و زنبق برای فصل پاییز مناسب است. 
نه تنها گل های فصل از قیمت مناسب تری برخوردارند با محیط و آب و هوا هم هماهنگ ترند. 
رزهای هلندی، ارکیده، آفتابگردان و لیلیوم های هلندی از آن دسته گل هایی هستند که از مقاومت بالایی برخوردارند و دیر پژمرده می شوند و می توانند ساعت های طولانی بدون آب مانند اولشان باشند.
 ارکیده نشان دهنده ی عشق و یاسمن نشان دهنده ی خوشحالی می باشد. 
تمام توجه و ذوق خودتان را در انتخاب مدل دسته گل به کار بگیرید.
تا حدودی راجع به معنی گل ها اطلاعات کسب کنید.
در مورد گل ها با گل فروش ها مشورت کنید.
 با توجه به رنگ پوست و آرایشتان دسته گلتان را انتخاب کنید. در صورتی که اگر پوستتان روشن است از دسته گل های خیلی تیره استفاده نکنید. دسته گل های تیره افرادی که پوستی روشن دارند را رنگ پریده تر نشان می دهند و افرادی که پوست تیره دارند در صورت استفاده از دسته گل های روشن، رنگ پریده تر به نظر می آیند.
 با توجه به تم آرایشی تان دسته گل تهیه نمایید. برای نمونه دسته گل صورتی تیره برای تم های صورتی مناسب است. 
 شکیل ترین و خاص ترین دسته گل عروس اروپایی 2017
اکسسوار ثابت شب و روز عروسی دسته گل عروسی می باشد. هر خانمی با توجه به سلیقه ی خودش، گل هایی با رنگ شیک و لایت و یا رنگ های شاد و اروپایی را انتخاب می کند. 
 هنگام ورود عروس خانم به مجلس عروسی و یا درعکس آتلیه، دسته گل عروس همواره جلب توجه می نماید. پس انتخاب اصولی دسته گل الزامی است. 
دسته گل جزء جدانشدنی شما است. حتی در عکس های فرمالیته هم باید دسته گل داشته باشید. پس هرگز آن را فراموش نکنید.
 بایستی حتما در مورد انتخاب دسته گل ها خوب فکر کنید چرا که نقش پررنگی در به یادماندنی ترین خاطرات زندگیتان دارد. می توانید برای دسته گلتان یک نوع گل با دیزاین ساده استفاده کنید. هم چنین می توانید چندین نوع گل با رنگ های متنوع را به کار بگیرید.
 دسته گل عروس می تواند حسی زیبا به این دوران ببخشد و این زمان را برایتان به یاد ماندنی سازد. خود گل دارای بی نهایت معنی مخصوص است. 
 نخستین چیزی که توجه مهمانان را به هنگام ورود عروس و داماد به خود جلب می کند، جذابیت گل ها می باشد. گل هایی که سالن با آنها آراسته شده و مدل دسته گلی که عروس در دست دارد. دسته گل عروس علاوه بر القای حس خوب به مهمانان، در نقش آفرینی در عکس ها و فیلم ها هم تاثیر بسزایی دارد. 
 گل های متنوعی براساس فصول متنوع وجود دارد.
هرگز فراموش نکنید که نخستین موردی که تا ابد در ذهنتان نقش می بندد، گل ها هستند. هماهنگی موجود میان رنگهای دسته گل منجربه زیباتر شدن عکس ها می شود.
نتیجه ی پایانی
از خریدهای فانتزی که بیشتر افراد وقت زیادی را برای آن نمی گذارند، انتخاب دسته گل می باشد. با رعایت کردن چند نکته می توان زیبایی دسته گل عروس را دو چندان کرد.
 انتخاب نوع و رنگ دسته گل به سلیقه شخصی شما وابسته است. به طور کلی دسته گلتان باید با لباستان هماهنگی داشته باشد. دسته گلتان زیبایی خاصی به شما خواهد بخشید. 
در مورد رنگ های فصلی هم نهایت دقت را داشته باشید، دسته گل های سفید با رگه ی صورتی یا سبز با لباستان هماهنگی بسیاری دارد. رنگ های نارنجی، زرد، کهربایی مناسب پاییز هستند. گل هایی را انتخاب کنید که به آسانی پژمرده نمی شوند.