دستکش عروس

دستکش عروس 
طی زمان قدیم تر، دستکش به عنوان یکی از اکسسوری های اصلی به شمار می رفت و بیشتر عروس خانم ها از آن استفاده می کردند. در حال حاضر کمتر از این اکسسوری استفاده می کنند اما هنوز هم عروس خانم هایی هستند که به تمام جزییات اهمیت می دهند و تمایل به استفاده از دستکش دارند. در بیشتر مواقع در انتخاب مدل دستکش دچار شک و تردید می شوند. مطالعه این مطلب خالی از لطف نیست.
دستکش های ساده با پارچه کتان برای لباس عروس های پر نقش و نگار مناسب است. 
دستکش هایی که با پر شترمرغ، جواهرات، مهره های گردن بند و روبان تزیین شده اند، دستکش های باشکوه تری به شمار می روند. 
عروس خانم هایی که لباس بلند و ساده را انتخاب می کنند، می توانند از دستکش های بلند برای زیباتر کردن جلوه لباسشان استفاده نمایند. به طور کلی دستکش های بلند کار شده در مقایسه با دستکش های کوتاه، جذابیت بیشتری دارند.
دستکش انتخابی تان بایستی ظاهرتان را شکیل تر و زیباتر نشان بدهد. نه اینکه اثر منفی بگذارد. 
پوشیدن دستکش بازوی عروس خانم هایی که بازوی پرتری دارند را کشیده تر و زیباتر نشان می دهد. 
پارچه ی ابریشم خالص هیچ گونه کششی ندارد. بهتر است دستکشی با ابریشم بافته یا دوشز یا پارچه ابریشمی با درصدی از لیکرا را انتخاب نماییید. 

دستکش عروس

چگونه دستکش هایمان را در مراسم عروسی در بیاوریم؟ 
زمان رد و بدل کردن حلقه ها نیاز دارید دستکش را از دستانتان در بیاورید. دستکش را به آهستگی از نوک هر انگشت بکشید. سپس طی یک حرکت آن را از دستانتان خارج نمایید. دستکش ها را نزد خودتان نگه دارید یا آن را به ساقدوش بدهید تا برایتان نگه دارد.  پس از این که خواستید دستکش ها را مجددا بپوشید هم نیاز به موقعیت مناسبی دارید. 

دستکش عروس

 

دستکش عروس

 

دستکش عروس