دوباره سازی آرایش

دوباره سازی آرایش
قطعا همه مان از به هم خوردن آرایش خود در طی روز کلافه می شویم. موضوع آزاردهنده تر آن جاست که آرایش خود را مجدد احیا می کند. در ادامه تجدید آرایش را در 10 دقیقه مطرح می کنیم. 
نکات تجدید آرایش

چربی اضافی پوست را با زدن دستمال کاغذی یا کاغذهای جاذب پاک کنید. البته این مورد برای افرادی است که پوست چربی دارند. اندکی از پودر مات نگه دارنده آرایشی به منظور دیرتر چرب شدن پوست، روی نواحی چرب پوست خود زده تا از چرب شدن بیش از حد آن جلوگیری نمایید. پیش از هر کار دیگری این کار را انجام بدهید. 
رژ لب خود را پاک کرده و دوباره رژ بزنید. در صورتی که حس می کنید لبتان خشک است از یک لایه نازک نرم کننده لب استفاده کنید. 
از یک اسفنج نرم، پس از پاکسازی پوست از چربی های اضافه به منظور یک دست زدن کرم پودر استفاده نمایید و اطمینان یابید آرایشتان را بدون پاک کردن بیش از حد، یک دست نموده اید. 
استفاده از اندکی کانسیلر اضافی برای زیرچشم، برای پوشاندن سیاهی هایی که در زیر چشم دیده می شوند پیشنهاد می شود. 

دوباره سازی آرایش

اندکی کرم پودر یا کانسیلر برای بخش هایی که کرم پودر یا کانسیلرشان پاک شده اند گزینه مناسبی است. دقت کنید رژگونه تان خراب نشود.
پنکیکی با SPF15، فاکتورهای حفاظت کننده در برابر اشعهUV، زینک اکسید یا تیتانیوم اکسید گزینه مناسبی برای حفاظتی عالی در مقابل آفتاب در کل روز می باشد. 
در صورت لزوم از رژگونه استفاده نمایید. رژگونه به آسانی روی همه آرایش اثر می گذارد. 
توسط یک سایه چشم پودری خط چشمتان را تجدید نمایید. مخصوصا زیر چشم ها که امکان دارد پخش شده باشد. از گوشه اسفنج آرایشی خود برای پاک کردن خط چشم باقی مانده استفاده نمایید. 
به کمک یک دستمال پاک کننده چشم و یک دستمال کاغذی پشت چشمانتان را پاک کرده و بعد از آن از یک سایه ملایم استفاده کنید. برای اینکه سایه ها یک دست شوند پودر را به پشت چشم خود بزنید. در انتها از خط لب و رژلب استفاده نمایید.

دوباره سازی آرایش

 

دوباره سازی آرایش

 

دوباره سازی آرایش