دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی

ایده هایی برای دکور خاص و شکیل ویژه  جشن عروسی 
تم اختصاصی تان را با پرداختن به جزئیات دکوراسیون در تالار جشن عروسی تان ایجاد نمایید. در ادامه مطالب مفیدی را در مورد ایجاد دکوراسیون خاص برای جشن در نظر گرفته ایم. 
ترکیب رنگ ها در سالن
تنها یک یا دو رنگ برای عروسی کفایت نمی کند. از مشتقات رنگ های اصلی عروسی تان استفاده نمایید تا نمای جشن عروسی غنی تر و زیباتر بشود. 
میزهای جشن در اشکال گوناگون
طرح های گوناگون میز را مورد استفاده قرار دهید. بیضی، مربعی یا دایره ای شکل. این راهکار هزینه بر نیست اما دکورتان را از یکنواختی خارج می کند. 
محیط های باز
به جای ایجاد باغچه و فضای سبز در تالار، عروسی تان را در باغ برگزار نمایید. بدین ترتیب هم دکور عروسی کم خرج تر است هم اینکه هزینه کمتری را در بر می گیرد. 
اولویت دکوراسیون در برنامه ریزی
پیش ازغذای عروسی به دکور توجه کنید. غذا و نمای روز عروسی می تواند روی طراحی دکور و ست کردن آن با دکوراسون تاثیر بگذارد. 
توجه به زوایای گوناگون سالن
در صورتی که به جیبتان هم توجه می کنید نهایت استفاده از گوشه ها و زوایای سالن را داشته باشید. 

دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی

استفاده از المان های آبی
در صورتی که هزینه تهیه گل بالاست، المان های نمای آبی می تواند ایده جذابی برای شما باشد. می توانید شاخه ای گل را در حوض آب قرار دهید تا با جریان آب تکان خورده و نمای جالبی را ایجاد نماید. 
نورپردازی در مراحل گوناگون عروسی
از مهم ترین و تاثیرگذارترین تکنیک های زیبایی نمای جشن، نورپردازی است. برای نمونه استفاده از رنگ های بنفش وقرمز و صورتی زمان رقص و رنگ های آتشین و کهربایی هنگام صرف شام، می تواند تم جشن عروسی را شاد کند. 
پارچه ها و طراحی میز و صندلی
می توانید از روکش های گوناگون برای صندلی، میز و پرده ها استفاده کنید تا توجه مهمانان را جلب کنید. این ایده علاوه بر جلب توجه مهمانان، تنوع بیشتری را به دکور جشن می بخشد. 

دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی

 

دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی

 

دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی

 

دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی

 

دکور خاص و شکیل ویژه جشن عروسی