دیزاین جشن نامزدی و بله برون

دیزاین جشن نامزدی و بله برون
با توجه به اینکه جشن نامزدی و بله برون از نخستین جشنهای مشترک خانواده هاست، نحوه پذیرایی، پوشش و دکوراسیون در این جشنها بسیار حائز اهمیت است. با رعایت مواردی که در ادامه مطرح شده است، می توانید دیزاینی به یاد ماندنی برای جشنتان به وجود آورید. 
دیزاین فانتزی
بادکنک آرایی به شیوه آرک نامنظم یا ستون هایی با بادکنکهایی با تم رنگی هماهنگ با رنگ لباس نامزدی یا هماهنگ با کیک و گل آرایی ایده فوق العاده ای است. برترین انتخاب، تم رنگی صورتی است که در گل آرایی وتزیین مراسم به کار می رود.

دیزاین جشن نامزدی و بله برون

سبک عاشقانه
در صورتی که علاقه دارید در و دیوار را از بادکنک پر کنید و با شمع های قرمز قلبی تزیین کنید، قطعا به استایل عاشقانه علاقمند هستید. البته این سبک معمولا در عروسی به کار نمی رود. می توانید در جشن نامزدی خود، با المانهای جذاب قرمز و کم کردن نور محیط، فضایی عاشقانه ایجاد نمایید.
سبک لوکس
این سبک در جشن نامزدی یا عروسی خواهان بسیاری دارد. رنگ های سفید، طلایی، سورمه ای و بادمجونی از رنگهای دیزاین های لوکس به شمار می آیند.
استایل روستیک
ریسه های بلند، گل و برگ های فراوان برای دیزاین میز و جایگاه، حریر نازک از المان های سبک روستیک هستند. فانوسهای طرح قدیمی و دبه و پایه های چوبی، رنگ و رویی حقیقی به استایل روستیک می دهند. 

دیزاین جشن نامزدی و بله برون

 

دیزاین جشن نامزدی و بله برون