راز خوش اندام بودن برای عروس خانم

راز خوش اندام بودن برای عروس خانم ها
همه ی عروس خانم ها دوست دارند در هر زمینه در جشن عروسی شان بدرخشند. در واقع یکی از این زمینه ها، اندامم چگونه به نظر می رسد هست که در ادامه شما را برای رسیدن به اندامی ایده آل در جشن عروسی تان راهنمایی می کنیم. 
تمرینات مفید برای تناسب اندام عروس
پرش با طناب
دو انتهای طناب را در دست بگیرید و 1 دقیقه طناب بزنید. حتما مطمئن شوید که عضلات بخش مرکزی بدنتان درگیر شده است و زمان پریدن، به آهستگی روی پاهایتان بایستید. از دو بار پریدن بین چرخش های طناب دوری کنید. تنها یک بار برای هر چرخش طناب، پرش داشته باشید. 
بشین پاشو
دست هایتان را روی زمین و جلوی پاهایتان بگذارید. پس از آن به طرف عقب پریده و شبیه به حرکت شنا فرود بیایید. یک حرکت شنا انجام بدهید و پس از آن با حالت کلاغ پر فرود بیایید و مجددا حرکت را تکرار نمایید.
کلاغ پر
تمام قد ایستاده و پاهایتان را به اندازه عرض شانه هایتان باز کنید. پس از آن روی زانوهایتان که با قوزک پایتان در زاویه 90 درجه هستند، بنشینید.
شنا از پهلو
به حالت شنا روی پنجه های پا و دست یا روی دست و زانوهایتان قرار بگیرید. عضلات بخش مرکزی بدنتان را در حالتی که دست هایتان اندکی بالاتر از شانه ها باشد درگیر نمایید. به گونه ای که مفاصل ران با بقیه بدن در یک راستا باشند. 
پس از آن آرنج راستتان را خم کرده و بدنتان را آهسته به طرف چپ بچرخانید. پس از آن به حالت چپ بازگردید و حرکت را مجددا بر سمت دیگر بدنتان اجرا کنید. 
هرچه قدر می توانید در این حالت، به یک طرف بپرید. با همان حالت کلاغ پر فرود بیایید و سریعا به حالت اول بازگردید. مجددا این حرکت را به طرف دیگر اجرا کنید.
تغذیه ویژه برای عروس خانم ها
طبق گفته متخصصین تناسب اندام و تغذیه اثربخش ترین راهکار برای کاهش وزن در مدت زمان کوتاه، توجه و دقت ویژه به رژیم غذایی و غذایی که میل می کنید است. پروتئین ها و چربی های سالم را جزو عمده ترین غذاهای دریافتی تان قرار دهید تا زودتر چربی بسوزانید. پس حتما چربی ها، سبزی ها و پروتئین های سالم را در برنامه غذایی تان بگنجانید. 
محدود کردن مصرف کربوهیدرات ها
هرقدر کربوهیدرات بیشتری مصرف کنید، بدن شما بیشتر به حفظ کردن آب تمایل پیدا می کند. پس با توجه به استرس های قبل از ازدواج، در مقابل گرایش به استفاده از غذاهای شیرین و پر کربوهیدرات از خودتان مقاومت نشان بدهید. 
عروس خانم های عزیز باید صبحانه شان را همچون یک پادشاه، ناهارشان را همچون یک ملکه و شامشان را همچون یک فقیر میل کنند. صرف وعده های بزرگتر در صبحانه به بدن کمک می کند و کالری ها را طی روز مصرف کرده و سوخت و ساز را بیشتر می کند. از خوردن شام چرب بپرهیزید. چرا که معمولا تحرک در شب کم است و ممکن است بدنتان چربی بیشتری را ذخیره نماید. 
از مصرف غذاهای نفاخ نظیر: لوبیا، شیر، گل کلم، تربچه خودداری کنید. اگر به خوراکی خاصی حساسیت دارید از مصرف آن بپرهیزید. در ادامه رژیم دتوکس را آورده ایم که از نفخ جلوگیری می کند.

راز خوش اندام بودن برای عروس خانم

2 عدد ماست پروبیوتیک، 2 قاشق جوی دوسر و یک حلقه آناناس در صبح میل شود.
6 قاشق روغن زیتون و سبزیجات، 2 تکه نان کامل در ظهر میل شود.
1 عدد کیوی، 2 عدد گردو، 10 عدد بادام و 10 عدد فندق در بعد از ظهر میل شود. 
1 کاسه سوپ سبزیجات، 1 کاسه ماست و 2 عدد نان کامل به عنوان میان وعده میل شود.
2 عدد خرمای خشک به همراه چای بابونه یا لیمو در شب میل کنید.
نقش لباس عروس در جذابیت
پیشنهاد می کنیم آن چیزی که همواره در رویاهایتان به عنوان لباس عروس ایده آل در نظر داشته اید را فراموش کنید و با توجه به اندام فعلی تان لباس عروس انتخاب نمایید. 
مدل دکلته برای بازوها و سرشانه های بزرگ و قطور چندان جالب به نظر نمی رسد. همچنین در صورتی که اندکی قوز دارید، پیشنهاد می کنیم از انتخاب این مدل بپرهیزید.
لباس هایی که از زیر سینه گشاد می شوند، برای اندام هایی که پایین تنه شان بزرگ است، مناسب می باشد. 
لباسی با نیم تنه گن شکل و تنگ و دامنی که از کمر پف آلود می باشد، مناسب اندام هایی است که می خواهند بالاتنه شان را کلا جمع و جورتر نشان دهند.
مدل ماهی برای آن دسته افرادی مناسب است که تمایل دارند برجستگی های اندامشان را نشان دهند.
مدلهای ساده و کشیده برای افرادی مناسب است که شامل هیچ کدام از گروه های بالا نمی شوند. لباس های ساده بر بیشتر اندام ها نشسته و نمایانگر ظریف بودن یک عروس می باشند.
توصیه پایانی
فقط زیبایی اندام را در نظر نگیرید. بلکه باید به درخشش پوست و چشمتان نیز توجه داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که رژیم انتخابی تان درخشش چشم ها و پوستتان را هم در برگیرد. اضطراب را از خودتان دور کنید. حتی الامکان از استرس دوری نمایید. 

راز خوش اندام بودن برای عروس خانم

 

راز خوش اندام بودن برای عروس خانم

 

راز خوش اندام بودن برای عروس خانم

 

راز خوش اندام بودن برای عروس خانم