راهنمای جامع خرید لباس عروس

راهنمای جامع خرید لباس عروس
قطعا از مهم ترین خریدهای عروسی، خرید  لباس عروس خاص است. قطعا هر دختری آرزو دارد شب جشن عروسی اش مانند الماس بین همگان بدرخشد. در صورتی که سبک و مدلی خاص در نظر دارید، انتخاب لباس عروس برایتان راحت تر خواهد بود. البته باید توجه داشته باشید که مدل انتخابی تان ، با اندامتان هماهنگ باشد.
خرید لباس عروس در تهران
مکان های بسیاری برای خرید لباس عروس وجود دارد که هریک سبک و استایل مخصوص به خود را دارد. کوچه برلن، میرداماد، سلسبیل، امامزاده حسن، هفت حوض، چهارراه امیر اکرم، نازی آباد، خیابان فرشته و عبدل آباد و... از مکان های بورس لباس عروس است که انواع و اقسام لباس عروس را می توانید در این اماکن بیابید.

راهنمای جامع خرید لباس عروس

تعیین میزان بودجه برای لباس عروس
ابتدا بودجه تان را مشخص کنید که چه بودجه ای را در نظر دارید و اینکه قصد دارید تا چه اندازه برای لباس عروس هزینه کنید. در ادامه همه نکات مرتبط با این موضوع را آورده ایم. پس از فهمیدن مقدار بودجه تان بدون دغدغه این خرید دوست داشتنی را انجام دهید. 
چهارراه امیر اکرم، از بزرگترین بورس های موجود می باشد که لباس های عروس موجود در آنجا، هم از نظر تنوع و هم از نظر قیمت دارای تنوع بالایی است. 
در مزون های امیر اکرم، هم لباس های دوخته شده و هم لباس های برند یافت می شود. به منظور رسیدن به این هدف، جست و جو کردن و پرس و جو از دوستان و آشنایانی که به سلیقه شما هم واقف هستند، برترین راه حل است. 
برند های لباس عروس در تهران
لباس عروس های خیابان میرداماد نسبت به لباس عروس های چهارراه امیر اکرم، از قیمت بالاتر برخوردارند. Pronoviase  و Marchesa و Peter Langner و Jenny Packham از معروف ترین برندهای لباس عروس هستند که برخی از آنها را می توانید در این خیابان پیدا کنید و برخی دیگر را به بعضی از مزون داران سفارش بدهید. البته بعضی از مزون های این محدوده، کار دوخت خودشان را هم به فروش می رسانند یا اجاره می دهند. به طور کلی نزدیک میدان محسنی، خیابان فرشته، پاسداران و میرداماد بهترین گزینه برای افرادی است که به دنبال لباس برند هستند. 
لباس های مقرون به صرفه
برای تهیه لباس های با قیمت مناسب تر و نازل تر، خیابان های امین الملک، امامزاده حسن، عبدل آباد، نازی آباد و کوچه برلن بسیار مناسبند و تنوع بالایی هم دارند. تنها تفاوت آنها در این است که آنها بیشتر کارهایشان، دوخت خودشان است. 
باید توجه داشته باشید که تهیه لباس عروس بسیار زمان بر است. بایستی وقت کافی را به این کار اختصاص بدهید. در صورت تعیین شدن لباستان، می توانید با خیالی راحت به سایر امور عروسی بردازید. 
با توجه به اینکه تهیه لباس عروس نیازمند وقت است، هرگز با عجله به دنبال تهیه لباس عروس نباشید. برای جلوگیری از گیج شدن، باید بدانید که کدام مدل را بیشتر دوست دارید تا بهترین لباس را انتخاب نمایید. 

راهنمای جامع خرید لباس عروس

 

راهنمای جامع خرید لباس عروس

 

راهنمای جامع خرید لباس عروس

 

راهنمای جامع خرید لباس عروس

 

راهنمای جامع خرید لباس عروس

 

راهنمای جامع خرید لباس عروس