راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی

 راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی
در فرایند برنامه ریزی عروسی پس از تعیین تاریخ تقریبی، نخستین موضوعی که به ذهن عروس و داماد می رسد، انتخاب تالار پذیرایی می باشد. این موضوع بسیار حائز اهمیت است چرا که بخش عمده ای از هزینه ها صرف رزرو تالار می شود.
بودجه
ابتدا بودجه تان را تعیین کنید تا بتوانید استاندارهایی که در نظر دارید را پیرامون بودجه تان تخمین بزنید.
محدوده جغرافیایی دسترسی تالار
موقعیت مکانی تالار فوق العاده مهم است. محل قرارگیری باغ یا آتلیه عکاسی، چگونگی دسترسی از موارد مهم در انتخاب تالار می باشند.
گنجایش سالن تالار پذیرایی
ابتدا به صورت کلی تعداد مهمانانتان را تخمین بزنید. لازم نیست دقیق تعداد مهمانانتان را تخمین بزنید. یک محاسبه کلی کفایت می کند. خطای 50 نفر فاقد نقص می باشد. بعد از تخمین تعداد مهمانانتان، اقدام به رزرو سالن پذیرایی نمایید.

راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی

کیفیت غذا
اینکه دوست دارید شام جشن عروسی تان را به صورت دیس پرس، پرسی و یا سلف سرویس تهیه کنید به میزان بودجه و فرهنگ شما وابسته است. در هر صورت باید توجه ویژه ای به کیفیت شام داشته باشید. 
گروه موزیک
یک گروه موزیک حرفه ای می تواند شادی جشنتان را دوچندان سازد. در صورتی که تالار انتخابی تان دارای دی جی در قسمت خانم ها باشد، دی جی در قسمت خانم ها موزیک و سرگرمی انجام می دهد و خواننده آقا نیز، مسئولیت مدیریت قسمت آقایان را بر عهده می گیرد. گروه موزیک در جشن هایی که تعداد زیادی از جوانان در جشن حاضر هستند، به سرگرم کننده ترین بخش جشن مبدل می گردد.
نظافت و تمیزی سالن پذیرایی
توجه داشته باشید پیش از عقد قرارداد نظافت سالن مورد نظر را مورد بررسی قرار بدهید. همچنین به تمیزی میز و صندلی ها دقت داشته باشید.
سرویس بهداشتی و رختکن سالن پذیرایی
وجود سرویس بهداشتی تمیز یکی از مهم ترین موارد می باشد. در صورتی که رختکن سالن، از کمد و چوب رختی برخوردار باشد، مهمانانتان با خیال آسوده لباس هایشان را در جای مناسب قرار می دهند. در صورتی که جشنتان نزدیک به ساعات اذان برگزار می شود، به فکر نمازخانه برای آن دسته از افرادی که نماز می خوانند باشید. 
سیستم سرمایش و گرمایش
توجه کنید تالار انتخابی تان از سیستم سرمایش و گرمایش مناسب برخوردار باشد. خصوصا در فصل تابستان وجود وسایل سرمایشی بسیار حائز اهمیت است.
پارکینگ تالار
حتما به این موضوع توجه داشته باشید. چرا که مهمانان شما عزیزترین دوستان و آشنایانتان هستند که می خواهند در شادی شما برای شروع زندگی مشترک شما سهیم شوند. در صورتی که تالار فاقد پارکینگ بود در خیابانی تالار انتخاب نمایید که در خیابان جای کافی برای پارک خودروی مهمانانتان وجود داشته باشد.

راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی

 

راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی

 

راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی

 

راهنمای کامل انتخاب بهترین تالار عروسی