راهنمای کامل انتخاب محضر مناسب

در این بحث که بهترین و خاص ترین روز زندگی هر فردی روز عروسی او می باشد هیچ شکی نیست. اما عده زیادی از افراد، روز پیمان بستنشان با شریک زندگی شان را روز بسیار مهمی می دانند و توجه ویژه ای به این روز دارند. انتخاب زمان و مکان مناسب برای این جشن بسیار مهم می باشد. اگر قصد ندارید سفره عقدتان را در منزل پهن نمایید بایستی در انتخاب محضر دقت بسیاری به خرج دهید. شادیتو اطلاعات مفید و حائز اهمیت را در این زمینه در اختیارتان خواهد گذاشت. بین عیدهای مختلف و وقایع مهم،زمان مناسبی برای برگزاری جشن عقد می باشد. 
محدوده جغرافیایی محضر
محدوده دسترسی به محضر باید به گونه ای باشد که عروس و داماد به موقع میان مهمانان حاضر شوند، پس در صورتی که می خواهید پیش یا پس از محضر به آتلیه مراجعه نمایید و یا اینکه پس از محضر برای مهمانانتان شام تدارک دیده اید، محضری که به محدوده ی آتلیه، شام و جشن نزدیک است را انتخاب نمایید. 
عاقد
انتخاب عاقد بسیار مهم است، یقینا لحظات شاد و دل نشینی را در روز جشن عقدتان سپری می کنید، ولی قطعا با مقداری استرس نیز مواجه خواهید شد. پس انتخاب عاقد در کاهش این استرس بسیار اثربخش است. عاقد خوش رو می تواند آرامش را برایتان به ارمغان بیاورد. عاقدها هم در لباس روحانی و هم لباس غیر روحانی هستند، این مورد برای آن دسته از افرادی که برای این موضوع اهمیت خاصی قائل هستند می تواند گزینه ای تعیین کننده در انتخاب محضر باشد. 
دکوراسیون محضر
تم سالن و سفره عقد و سایر دکوراسیون امری کاملا سلیقه ای می باشد، همه دوست دارند بهترین و پر اهمیت ترین لحظات زندگی شان را بدون هیچ کم و کاستی ثبت نمایند، پس انتخاب محضری شیک فوق العاده مهم است. این گونه هم جشنی رویایی خواهید داشت هم اینکه خروجی عکس و فیلم هایتان مطلوب خواهد بود.
جای پارک خودرو
مکان انتخابی تان باید حتما از جای پارک مناسب برخوردار باشد، این موضوع برای مهمانانتان بسیار مهم است. چرا که اگر جای پارک مناسب پیدا کنند به موقع در جشنتان حضور پیدا می کنند.
ظرفیت و گنجایش محضر انتخابی
ابتدا تعداد مهمانانتان را تخمین بزنید و بعد از آن اقدام به رزرو محضر نمایید. 

راهنمای کامل انتخاب محضر مناسب

مدت زمان جشن عقد
قبل از اینکه دفتر عقد انتخاب نمایید، زمانی که در اختیارتان می گذارند را مورد بررسی قرار بدهید. هر قدر این زمان زیادتر باشد شما نیز آسوده خاطر تر خواهید بود.
امکانات محضر مورد نظرتان
بعضی از محضرها از امکاناتی نظیر: شمع آرایی، گل آرایی، پذیرایی، نورپردازی، یخ خشک، گروه موسیقی و آتلیه و سفره عقد آریایی و... هستند که عروس و دامادهای عزیز با توجه به سلیقه و مقدار بودجه ای که دارند می توانند این امکانات را انتخاب نمایند.
اتاق انتظار
ممکن است عروس و داماد و مهمانانشان به منظور جلوگیری از دیر رسیدن، مقداری زودتر در محضر حضور به هم برسانند، از طرفی امکان دارد پیش از آنها عقدی در حال برگزاری باشد. به همین جهت وجود یک اتاق انتظار برای چنین مواردی الزامی است.

راهنمای کامل انتخاب محضر مناسب

 

راهنمای کامل انتخاب محضر مناسب

 

راهنمای کامل انتخاب محضر مناسب