راهکارهای افزایش جذابیت دامادها

راهکارهای افزایش جذابیت آقا دامادها
در حال حاضر، جذابیت و زیباتر دیده شدن محدود به عروس خانم ها نیست. بلکه آقا دامادها نیز علاقه دارند روز عروسی شان جذاب تر به نظر برسند. صرف نظر از انتخاب لباس مناسب و سایر لوازم دیگر، پیروی از یک رژیم غذایی و زیبایی منظم برای داماد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در این مطلب نکاتی را مطرح می کنیم که جذابیت آقا داماد چند برابر  گردد. 
ضد آفتاب
شاید بعضی ها بگویند کرم ضد آفتاب مختص خانم هاست. در حالی که این تصور کاملا غلط است. آقایان هم باید از کرم ضد آفتاب برای حفاظت از پوستشان استفاده کنند. کرم ضد آفتاب از خطر ابتلا به سرطان پوست می کاهد و استفاده ی مداوم روزانه پوستتان را از پیری حفاظت می نماید.
برخورد ملایم  با پوست
روز عروسی، مهم ترین روز زندگی هر فردی می باشد. پس باید اهمیت ویژه ای برای پوست و تمیزی آن قائل شویم. پیش از مراسم عروسی تان یک سالن حرفه ای پیدا کنید و قرار ملاقاتی برای ماساژ صورت، بدن، مانیکور و پدیکور و ... بگذارید. 

راهکارهای افزایش جذابیت دامادها


عدم استفاده از صابون برای شستشوی صورت
استفاده از صابون به مرور زمان موجب خشکی پوست صورت می گردد. همچنین تکرار بیش از حد می تواند موجب ایجاد ترک و چین و چروک پوست بشود. برای شست و شوی صورت پیشنهاد می کنیم براساس نوع پوستتان از شوینده های صورت استفاده نمایید. 
نگه داری و مراقبت های لب
شاید بگویید این امر به خانم ها ارتباط دارد ولی باید بگوییم خیر. آقایان هم باید از لب های خود نگه داری کنند تا خشک و پوسته پوسته نشود. استفاده از مرطوب کننده های لب سبب می شود لب هایتان خشک و پوسته پوسته نشوند. از مهم ترین اعضای بدن که زیبایی تان را بیشتر می کند، لب هایتان است. 
تمیزی دندان ها
از سایر نکاتی که داماد باید به آن اهمیت بدهد، تمیزی دندان هاست. در صورتی که جرم دندان هایتان به نحوی است که هنگام خنده به شکل واضح معلوم می شود، با مراجعه به دندانپزشک، زردی آنها را از بین ببرید.
از بین بردن سیاهی زیر چشم
از بین بردن سیاهی های زیر چشم از راهکارهای جذاب تر به نظر رسیدن در روز عروسی است. انواع کرم های مخصوص این کار، ماسک های سیب زمینی، کیسه های چای و خیار همگی از راهکارهای موثر در از بین بردن چروک زیر چشم می باشد. 

راهکارهای افزایش جذابیت دامادها

 

راهکارهای افزایش جذابیت دامادها

 

راهکارهای افزایش جذابیت دامادها