راهکارهای داشتن پوست شفاف برای عروسی

راهکارهای داشتن پوست شفاف برای عروسی
دوره زمانی مراقبت های پوستی، براساس نظر جراح بین المللی پلاستیک، جرالد ایمبر، برای هر فردی متعلق به خود آن فرد است و برای همه افراد فرق می کند. بهترین زمان برای برنامه ریزی مراقبت های پیش از عروسی، یک سال پیش از جشن عروسی است. 
12 ماه پیش از عروسی
در آغاز کار یک کلینیک پوستی مطمئن بیابید و در نخستین جلسه ویزیت همه انتظاراتتان را بیان کرده و روی آنها تاکید نمایید. برای نمونه بگویید انتظارتان چیست. اینکه می خواهید قرمزی پوستتان کم شود، چربی در محدوده ی بینی و پیشانی کاهش پیدا کند و یا اینکه، پوستی صاف و درخشان می خواهید. هم چنین در ارتباط با محصولات مراقبتی پوست سوال کنید. از اینکه بودجه تان را مطرح کنید اصلا خجالت نکشید. 
زمان برگزاری جشن عروسی تان، فصل شرایط آب و هوایی و برگزاری عروسی را حتما به پزشکتان بگویید. گرمای شدید یا سرمای شدید، میزان خنک بودن، تابش خورشید همگی شان می توانند بر روی چگونگی درمانتان اثرگذار باشند. 

راهکارهای داشتن پوست شفاف برای عروسی

9 ماه پیش از عروسی
این زمان برای آغاز درمان هایی که به زمان زیادتری احتیاج دارند، مناسب است. نیازهای فوق  موارد زیر را در بر می گیرد. 
درمان های پوستی عمیق
لایه برداری عمیق از پوست، تسریع بازسازی سلول های پوستی و در نهایت، پوستی صاف و درخشان و بدون لک را به همراه دارد.
میکرونیدلینگ با پی آر پی
درمان فوق تا حدودی ترسناک به نظر می رسد. اما برای بیشتر افراد قابل اجراست. تنها افرادی که بیماری خاص دارند، نمی توانند این روش را انجام دهند. عناصر سلولی موجود در خونتان در این روش، مورد استفاده قرار می گیرد تا موجب رشد سلول ها برای چهره ای بینظیر گردد. حتما دوباره در ارتباط با نتایج دلخواهتان با پزشکتان صحبت نمایید.

راهکارهای داشتن پوست شفاف برای عروسی

6 ماه پیش از جشن عروسی
هنوز هم دیر نیست. می توانید از میکرونیدلینگ، پی آر پی، لیزر یا آی پی ال استفاده نمایید.
احتمال دارد نخستین درمانتان به زمان بیشتری نیاز داشته باشد. شش ماه زمان بسیار مناسبی است تا بتوانید به پوشتتان شوک وارد کنید. طی این مدت بایستی تمرکز بیشتری روی دما هایی که اثربخشی بهتری از انواع روش های لایه برداری حاصل می کنند را داشته باشید.
3 ماه پیش از جشن عروسی
در فاصله زمانی که کم کم به روز عروسی تان نزدیک می شوید، روی درمان هایی که از گذشته انجام می دادید تمرکز کنید و وقت بگذارید.  این مدت زمان بهترین زمان برای گذراندن جلسات نهایی درماپلنینگ می باشد.از انجام روش های جدید پرهیز نمایید.
1 ماه پیش از جشن عروسی
هرگز سراغ درمان های پوستی جدید نروید. لایه برداری های عمیق پوستی را فراموش کنید. به جای آن از محصولاتی که موجب تغذیه و غنی سازی پوستتان می شود، استفاده نمایید. در ارتباط با هر نوع آکنه احتمالی ناشی از استرس در روزهای پیش از عروسی تان سوال کنید. 

راهکارهای داشتن پوست شفاف برای عروسی

 

راهکارهای داشتن پوست شفاف برای عروسی