راهکارهای خوش عکس شدن در روز عروسی

راهکارهای خوش عکس شدن در روز عروسی
قطعا جشن عروسی یکی از زیباترین و بهترین روزهای زندگی هر فردی است. با توجه به اینکه برای برگزاری جشنتان نیز هزینه های بسیاری را متحمل شده اید، توصیه می کنیم این مطلب را مطالعه کنید تا در عکس هایتان جذاب تر به نظر برسید.
مراقب اندازه بازوهایتان باشید. 
اکثر لباس های عروسی فاقد آستین هستند و موقعی که دستانتان را نزدیک بدنتان قرار می دهید، موجب بزرگتر به نظر رسیدن بازوهایتان می گردد. از نگه داشتن بازوهایتان به طرف عقب یا نزدیک بدنتان خودداری نمایید. به جای آن بازوهایتان را اندکی از بدنتان فاصله داده و به طرف جلو بیاورید که اندازه نرمال خودشان دیده شوند. 
زاویه مناسب صورتتان را بشناسید
با توجه به اینکه نیمه راست صورت و نیمه چپ آن در بیشتر افراد قرینه نیست، عکس های صورت هم از دو سمت با هم فرق دارند. پیشنهاد می کنیم در زوایای گوناگون از خودتان عکس بگیرید و زاویه مناسب که در آن خوش عکس تر هستید را انتخاب نمایید. بعد از اینکه زاویه مناسب را برای عکاسی پیدا کردید، پیشنهاد می کنیم قبل از عکس گرفتن، این زاویه را رعایت نمایید. 
مراقب غبغبتان باشید.
امکان دارد به علت خستگی، سرتان را به طرف پایین آورده و در چانه تان یک خط بیفتد. باید اندکی صورتتان را به طرف جلوتر بیاورید و گردنتان را در حالت باز و دراز نگه دارید که خط به وجود آمده بر اساس پایین بودن سر از بین برود. حتی لاغر ترین عروس خانم ها هم باید مراقب این موضوع باشند. 

راهکارهای خوش عکس شدن در روز عروسی

آرایشتان را تجدید کنید.
آرایشی را انتخاب کنید که احساس می کنید بیشتر به صورتتان می آید. در صورتی که فکر می کنید امکان دارد ساعات عکاسی تان طولانی شود، لوازم آرایشی نظیر رژ لب را برای تجدید آرایشتان همراه خودتان ببرید.
هنگام ظاهر شدن مقابل دوربین، بخندید. از خنده های ساختگی و مصنوعی بپرهیزید. تصور کنید دوستتان برایتان موضوع خنده داری را تعریف کرده است و در حال خندیدن هستید. تلاش کنید زبانتان پشت دندان هایتان قرار بگیرد و لب هایتان فاصله زیادی از هم نداشته باشند.
نمایش احساسات
تظیم سایز چشم ها از موارد دیگر در عکاسی است. می توانید از عکاستان بخواهید از یک تا سه بشمارد و با نخستین شماره چشم هایتان را بسته و با شنیدن شماره دو چشمانتان را باز نمایید. با این کار چشمانتان باز و بسته نمی ماند. در صورتی که بیش از حد چشمانتان را بزرگ کنید، چهره تان در عکس هایتان غیر طبیعی به نظر می رسد و چهره تان عجیب به نظر می رسد. چشم هایتان را در حالت نرمال قرار دهید تا چهره تان آرام و خوشحال به نظر برسد. به هیچ عنوان از مسائل پیش پا افتاده عصبانی نشوید.
صاف بایستید
درصورتیکه اعتماد به نفس بالایی داشته باشید، محال است از یاد ببرید که زمان عکاسی صاف بایستید و در بعضی از عکس هایتان، خمیده به نظر بیایید. از تنبلی بپرهیزید و تلاش کنید هنگام عکاسی، صاف و محکم بایستید تا ژست هایتان به خوبی در عکس ها نمایان شود. شانه هایتان را عقب برده و قفسه سینه تان را به طرف جلو بیاورید تا گردی شکم از بدنتان محو گردد. شاید در ابتدا این کار شما را خسته کند ولی باید توجه داشته باشید که زمان احساس خستگی، استراحت نمایید و پس از آسوده شدن به کارتان ادامه بدهید. 
تمرین ژست مناسب مورد نظرتان
ژستی که انتخاب کرده اید را بارها تمرین کنید تا بر آن مسلط شوید. در مقابل آینه بارها ژست مورد نظرتان را تکرار نمایید تا روز عکاسی کاملا مسلط و بدون استرس جلوی دوربین حاضر شوید. در انتها باید به قدری ژست مورد نظرتان را تمرین کنید که کاملا بدون عیب و نقص آن را به اجرا در آورید.

راهکارهای خوش عکس شدن در روز عروسی

 

راهکارهای خوش عکس شدن در روز عروسی

 

راهکارهای خوش عکس شدن در روز عروسی