رزرو آتلیه عروس

رزرو آتلیه عروس
هنگام رزرو آتلیه به موارد بسیاری دقت کنید.بیشتر مردم با تماشای عکس ها و فیلم هایی که به آنان نشان داده می شود بسنده می کنند.برای رزرو آتلیه مناسب نکات بسیاری وجود دارد که میبایست آنها را در نظر داشته باشید.
کیفیت و سایز فیلم ها ( ثبت آن در قرارداد الزامی می باشد)
سواد علمی و عملی عکاس و فیم بردار (این که در کدام سایت معتبر اروپایی با آنان مصاحبه شده و یا کارهایشان به چاپ رسیده است)
متعهد و همپا بودن در کل روز جشن
نوع دوربین های  فیلم برداری
نوع لنزهای فیلمبرداری (نام آنها را یادداشت کرده و در گوگل جست و جو کنید که اطلاعات لازم را در مورد آنها در اختیار داشته باشید)

رزرو آتلیه عروس


برخورداری از پرسنل آقا و خانم
تعیین کردن نفرات مهمان های حاضر در جشنتان.( یک فیلم بردار و دوربین فقط کار یک فیلم بردار را می کند)

موارد قابل اهمیت درمورد آتلیه عروس
یکی از به یاد ماندنی ترین لحظه های زندگی هر عروس و دامادی جشن عروسی می باشد.در ادامه این موارد را خواهیم گفت.
موارد مهم جهت انتخاب بهتر آتلیه
در صورتی که خانواده ای مذهبی می باشید آتلیه ای را انتخاب کنید که تمام کادر آنها خانم بوده و به باغ های شخصی مراجعه کنید.باغ تالارهای پیشنهاد شده از سوی آتلیه ها آنهایی هستند که هم زمان چندین عروس و داماد دیگر و گروه عکاسیشان مشغول گرفتن عکسهای عروسی می باشند.
آتلیه ای را برگزینید که محیطی زیباداشته باشد و رنگهای خاصی را به کار برده باشند. چرا که محیط بسیار درعکسهایتان تاثیر دارد.توجه داشته باشید که آتلیه انتخابیتان از سیستم نورپردازی بهره مند باشد.
پیش از انتخاب آتلیه عکاسی با عکاستان مشورت کنید و از او درخواست کنید تا عکس های قبلیتان را بدون ادیت و با ادیت برایتان نمایش دهد. ضمنا به روتوش عکسها، بک گراندشان، نور عکس و محیط عکاسی توجه داشته باشید.فرضا اگر لباس عروس کوتاه می باشد، باید توجه داشت که جوراب روی پای عروس رد نیانداخته باشد، رعایت و توجه این امر ظرافت کار فتوشاپ کار را نمایش می دهد.نورپردازی در فضای باز عکس های عروس و داماد را با دقت مشاهده کنید و تصاویر را پیش و پس از ادیت مورد بررسی قرار دهید.دقت کنید عکسهایتان فاقد نورپردازی مصنوعی باشند..

رزرو آتلیه عروس


فیلم عروسی مورد رضایت شما و کلیپ اسپرت روز عروسی، میبایست از فیلم نامه ی عالی و عکاس ماهر بهره مند باشد تا خوب از آب در بیاید.ضمنا حتما باید از دوربین های مجهز کمک گرفت و تنها مبالغ پرداختی شما را افزایش می دهد.دوربین های ساده تر نیز توانایی گرفتن عکس های بسیار زیبا را دارند.برخی از آتلیه داران ادعا می کنند که عکس هایشان به روز می باشد.این نکته اصلا صحیح نیست.آن هم به این دلیل که عکس آپدیت نمی شود و می بایست هماهنگ با سلیقه عروس و داماد باشد.
روز عروسیتان روزی تکرار نشدنی می باشد.نتیجتا بگذارید حس های واقعیتان از قبیل استرس، خنده های طبیعی، گریه، شادی و سایر موارد در عکس هایتان مشخص باشد.
سابقه کار عکاس و آتلیه مورد نظر را مورد توجه قرار دهید. سابقه اثر زیادی در تجربه دارد.
فیلم بردار و عکاس میبایست برخورد دوستانه تری با عروس و داماد داشته باشند. این گونه از انجام ژست های احساسی شرمگین نمی شوند و عکس هایشان طبیعی تر جلوه می کند.

رزرو آتلیه عروس

 

رزو آتلیه عروس