رفع جوش صورت

رفع جوش صورت
تقریبا بیشتر خانم ها نسبت به جوش صورت بسیار حساس هستند. به ویژه اگر نزدیک به یک مراسم جشن یا مهمانی با جوش صورت مواجه شوند. در ادامه انواع روش های طبیعی برای از بین بردن جوش را مطرح کرده ایم. 
ویتامین های موجود در میوه ها سبب کاهش التهاب باکتری های عفونت زا می شود و اسید سیتریک موجود در میوه ها نیز سبب خشک شدن جوش های چرکی می گردد. 
یک عدد لیموترش یا پرتقال را پوست کنده و از سمتی که آب میوه دارد روی جوش هایتان بگذارید. در آغاز کمی احساس سوزش می کنید ولی انجام مکرر این روش موجب از بین رفتن جوش می گردد. 
به طور کلی استفاده از مرکبات روش خانگی مناسبی برای از بین بردن جوش ها است. 
خمیردندان
در صورتی که می خواهید روش سریعی را انتخاب نمایید پیشنهاد می کنیم از خمیردندان استفاده نمایید. در صورتی که شب پیش از خواب از خمیردندان استفاده نمایید، تا صبح جوشتان از بین رفته است یا  رو به نابودی است. 

رفع جوش صورت

سیب
سیب رنده شده هم باکتری ها را از بین می برد هم اینکه در درمان جوش های چرکی بسیار موثر است. پیاز خام هم راه حل مناسبی است. 
نمک دریایی
نمک دریایی موجب تمیزشدن منافذ پوستی می گردد و باکتری های موجود در جوش های چرکی را نیز می کشد. 
اندکی آب روی مقداری نمک دریایی ریخته و مخلوطی خمیری شکل به دست آورید. بعد از سرد شدن خمیر، آن را روی جوش خود گذاشته و اندکی صبر به خرج دهید تا خشک بشود. این گونه باکتری ها کشته شده و اثری از هیچ جوش چرکی روی صورتتان نخواهد بود. 

رفع جوش صورت

 

رفع جوش صورت

 

رفع جوش صورت