رنگ موی مناسب

رنگ موی مناسب
انتخاب رنگ موی متناسب با رنگ پوست اثر بسیاری روی چهره دارد. معمولا بیشتر افراد در مناسبت های گوناگون سال نظیر: عید نوروز، تابستان، زمستان و ... در رنگ موهایشان تغییر ایجاد می کنند. 
رنگ مو اثر بسیاری روی زیبایی دارد. می توانید پیرتر یا جوان تر به نظر برسید. پیشنهاد می کنیم حتما برای رنگ کردن موهایتان با یک آرایشگر مشورت نمایید. براساس عکس روی جعبه رنگ مو، رنگ مورد نظرتان را انتخاب نکنید. چرا که همان رنگی که می خواهید از آب در نمی آید. روی بیشتر رنگها مشکی، قرمز (شرابی) و یا بلوند قهوه ای درج شده است. درجه آن هم به صورت متوسط و تیره و روشن معین شده است. طلایی، خاکستری، زیتونی و ... مشخص شده است. 

رنگ موی مناسب

تعیین انتظارات و بودجه
ابتدا مشخص کنید تا چه اندازه می خواهید رنگ موهایتان را تغییر بدهید. همچنین وقت و هزینه خودتان را هم مشخص نمایید. رنگ های دائمی تغییرات مقاوم ایجاد می کند که از بین نمی رود. پس اگر می خواهید رنگ موهایتان دائمی باشد رنگ موی دائمی را انتخاب نمایید. به ویژه در مواقعی که قصد دارید رنگ موهایتان را بیشتر از دو درجه روشن تر یا تیره تر نمایید. این فرمولها بهترین متد برای افرادی که موهای خاکستری با مقاومت بالا در برابر رنگ دارند می باشند. چرا که از بین نمی روند و تنها با رشد موها حرکت می کنند. شاید باید هرماه موهایتان را رنگ کرده تا رشد ریشه موهایتان مشخص نباشد. 
اگر می خواهید رنگ موهای خود را تغییر بدهید رنگ موی موقت را انتخاب نمایید. این رنگها بعد از هربار شست و شو کم رنگ شده و پس از 28 بار استفاده از شامپو از بین می روند. این روش برای افرادی که می خواهند رنگ موی طبیعی شان را تغییر بدهند و در عین حال موهایشان دچار آسیب نشوند مفید است. افرادی که می خواهند موهایشان اندکی تیره شود می توانند از رنگ موی موقت استفاده کنند. 

رنگ موی مناسب

 

رنگ موی مناسب

 

رنگ موی مناسب

 

رنگ موی مناسب