رنگ موهای محبوب

رنگ موهای محبوب
در این مطلب می خواهیم در مورد رنگ موهای پرطرفدار صحبت کنیم. انتخاب رنگ موی مناسب، بسیار مهم است. نباید رنگی را انتخاب کنید که سنتان را بیش از حد زیاد نشان بدهد و یا بیش از حد سنتان را پایین نشان بدهد. مش های رنگی و هایلایت ها از انواع گوناگون رنگ موها هستند. رنگ موها معمولا تناژ گرم و سرد دارند. براساس رنگ پوست تناژ رنگ انتخاب می شود. حتما باید انتخاب صحیحی داشته باشید. ضمن اینکه رنگ انتخابی تان باید با میکاپ شما هماهنگی داشته باشد. 
انواع واریاسیون 
برای اینکه بتوانید مثل آرایشگران ماهر، موهای خود را رنگ کنید، باید با واریاسیون ها آشنا باشید. در حقیقت رنگ های خالص و اصلی مانند آبی، بنفش، طلایی، خاکستری، قرمز فوق العاده زیباتر از رنگ های معمولی هستند. واریاسیون ها سایه هایی را در مو ایجاد می کنند. البته برای خنثی کردن رنگ قرمز و زرد نیز به کار می روند. موهایی که به شکل طبیعی قرمزی را بروز می دهند و موهایی که به شکل طبیعی زردی را نشان می دهند. در کل واریاسیون ها موجب جذاب تر دیده شدن رنگ ها می شوند. 
واریاسیون های گوناگون شامل موارد زیر می شوند:
واریاسیون زرد، واریاسیون سبز، زرد، قرمز، آبی، روشن کننده و بنفش از انواع واریاسیون ها می باشد. 
نباید به تنهایی از واریاسیون استفاده نمایید. هرچه مقدار واریاسیون مورد استفاده در رنگ مو بیشتر باشد و بیشتر روی موهای شما بماند، آنگاه رنگ موهایتان تیره تر خواهد شد. 
واریاسیون بنفش
در رنگ موهای سرد مثل: رنگ های ماهاگونی و رزگلد، تناژ بنفش و سایه های بنفش ایجاد می کند. 

رنگ موهای محبوب

واریاسیون آبی
در دکلره هایی با پایه پایین تر که تناژ نارنجی مو را آشکار می کنند، باید از واریاسیون آبی استفاده شود.  به طور کلی در رنگ موهای سری N، رنگ های طبیعی و آنهایی که دارای تنالیته گرم هستند، از واریاسیون آبی استفاده می شود. 
واریاسیون سبز موجب خنثی شدن قرمزی مو و رنگ مو می شود.
واریاسیون روشن کننده
این واریاسیون در رنگ موهای روشن که به دکلره نیاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد. 
واریاسیون زرد
این واریاسیون سایه روشن های طلایی به موها بخشیده و اغلب با انواع رنگ مو سازگار است. 
واریاسیون نقره ای
در رنگ هایی که به دکلره نیاز دارند و برای ازبین بردن زردی مو، از واریاسیون نقره ای استفاده می شود. 
واریاسیون قرمز
این واریاسیون برای رنگ های گرم مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت شفافیت این رنگ ها بیشتر می شود. رنگ های زیتونی، دودی، خاکستری و به طور کلی رنگ هایی که سرد هستند نباید با این رنگ ترکیب بشوند. چرا که سایه های قرمز ایجاد شده در آنها موجب ناخوشایند به نظر رسیدن این رنگ ها می شود. 
رنگ موی مشکی پر کلاغی
از رنگ هایی که بین خانم ها بسیار محبوب است، رنگ پرکلاغی می باشد. هم دختر خانم های جوان و هم خانم های میانسال این رنگ را دوست دارند. معمولا رنگ مشکی سبب جوان تر به نظر رسیدن صورت می شود. بایستی رنگ C1 یا N1 با واریاسیون های آبی و نقره ای مورد استفاده قرار بگیرد. 
رزگلد

این رنگ از رنگ موهای پرطرفدار است که امروزه بسیار محبوب واقع شده است. این رنگ از رنگ های زیبا برای فصل پاییز است. افرادی که پوست آنها تناژ گرمی دارد باید از این رنگ مو استفاده نمایند. 
شامپاینی
رنگ مسی 6، دودی 6، شکلاتی5 با واریاسیون نقره ای ترکیب فوق العاده ای را به وجود می آورد.
رنگ موی یاسی و بنفش
این رنگ مو، جذابیت بسیاری را به موهای شما می دهد. این رنگ ماندگاری آنچنانی ندارد و اغلب بعد از 2 هفته از بین می رود ولی بازهم بسیار محبوب است. 
رنگ موی بلوند و بلوند یخی یا مرواریدی
بلوند عاجی، مرواریدی یا یخی از رنگ هایی است که با میکاپ های گرم و دلنشین بسیار جذاب است. 
مسی
رنگ موی نارنجی برای صورت های سفید مناسب تر است. این رنگ فوق العاده جذاب است. رنگ موی 8.43 را با واریاسیون نارنجی ترکیب کرده تا این ترکیب را به دست آورید. 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب

 

رنگ موهای محبوب