روز عروسی ملکه شویم

چگونه در روز عروسیمان به ملکه تبدیل شویم و زمان مناسب انتخاب وسایل چه زمانی است؟
قدم اول و کاری که باید پیش از کارهای دیگر انجام دهید گزینش مدل لباستان است.پس از آن نوبت به تور و تاج و زیور آلات می رسد.شاد برخی موارد چندان به نظرتان جالب نیایند، پیشنهاد ما این است که آنها را نیز امتحان کنید.آن هم به این دلیل که وقتی استفاده می شوند شکل دیگری دارند.به طور مال شاید شما مدلی را انتخب کنید که زمانی که به آن نگاه می کنید آن چنان ندرخشد یا جلب توجه نکند، ولی بعد از استفاده کاملا بر خلاف نظرتان باشد.انتخاب تاجتان باید آخرین مرحله و بعد از انتخاب لباستان باشد.
  

عروس زیبا


برای روز عروسی  نوع جواهر و زیو آلاتی را برگزینیم؟
برای انتخاب جواهرآلاتتان گزینه های بسیاری وجود دارد به طور مثال در نظر دارید لباس ساده انتخاب کنید و جواهراتتان درشت و چشمگیر باشد یا اینکه لباسی شلوغ و تجملاتی انتخاب کنید و جواهاتی ساده را برگزینید.همه ی این موارد به سلیقه خودتان در انتخاب لباس و جواهرات بستگی دارد. 
  
طلای سفید یا زرد؟ کدامیک مناسب تر است؟
عمدتا طلای زرد نمای بیشتری دارد و با لباس های کرم طلایی زیباتر خواهد شد. نکته دیگر این است که طلای سفید که در بین مردم از محبوبیت بیشتری هم برخوردار است، با لباس های سفید وعاجی رنگ نمای بیشتری دارد.گزینش رنگ طلا بستگی به سلیقه شما دارد اما این نکته را حتما در نظر داشته باشید که سنگ ها و جواهرات طلا حتما با رنگ آن هماهنگی داشته باشد.

عروس زیبا


 
فرم صورت و شکل تاج
همان گونه که آرایش موها و صورتتان وابسته به فرم صورتتان است، شکل تاج نیز به همین موضوع بستگی دارد. در انتخاب تاجتان نیز حساسیت و وسواس به جا خرج دهید.در صورتی که صورتتان کشیده و تپل است تاج های بلند و کشیده را امتحان کنید.چرا که سبب می شود صورتتان کمی فرم گرفته و کشیده تر به نظر برسد.

عروس ملکه


 
در صورتی که صورتتان کشیده است و موهایتان در بالای سرتان شینیون شده است، از تاج هایی که روی پیشانی تان قرار می گیرد و به نام هدبند معروف است استفاده کنید.اگر برایتان حائز اهمیت است که تاجتان بالای سرتان باشذ پیشنهاد می کنیم تاجی را انتخاب کنید که حداقل ارتفاعش 5 سانتی متر باشد.حتما توجه کنید که بالای آن هلالی باشد نه نوک تیز.در صورتی که صورتتان کشیده است هرگز سمت تاج های نوک تیز نروید حتی اگر مد روز هم باشد بیشتر به این توجه کنید که کدام مدل بیشتر مناسب چهره تان است.بدون شک صورت کشیده با موهایی که کشیده شینیون شده اند اصلا زیبا جلوه نخواهد کرد.
اگر صورت کشیده‌ دارید و موهای تان هم بالای سرتان شینیون شده است می توانید از تاج هایی که روی پیشانی قرار می گیرند و به اسم هدبند به فروش می رسند، استفاده کنید. اما اگر برای تان مهم است تاج حتما بالای سرتان باشد، بهترین انتخاب یک تاج با ارتفاع حداقل ۵ سانتی متر است که بالای آن هلال باشد نه نوک تیز.

عروس خوشگل


 
قد را در نظر داشته باشید
هنگام انتخاب تاج قد آقا داماد را هم در نظر بگیرید.در صورتی که هم قد هستید و یا اختلاف قدتان چند سانت است کفش های پاشنه بلند یا کوتاه گزینه مناسبی است.اگر تاج بلند و موی شینیون شده را انتخاب کنید یقینا یک سر و گردن از داماد به چشم می آیید.البته خلاف این هم وجود دارد ممکن است قد عروس خانم خیلی کوتاه باشد در این صورت استفاده از تاج های بلند و نوک تیز می تواند راهکار مناسبی برای بلند نشان دادن قد وی باشد.
 
گل انتخاب نکنید
شاید در بسیاری از فیلم های خارجی دیده اید که تاجی از گل های طبیعی بر سر دارند و با خود بگویید بسیار زیباست من نیز این مدل را انتخاب می کنم.پیشنهاد می کنیم از این کاردوری کنید چرا که گلبرگ های گل طبیعی پس از مدتی پژمرده میشود و تاج را به نابودی می برد. اگر در این موضوع بسیار پافشاری می کنید می توانید از حلقه گل های مصنوعی استفاده کنید که پژمرده هم نمی شوند.

عروس


 
رنگی رنگی
گزینش تاج در رنگ نقره ای خلاصه می شود. ولی چندی است در رنگ طلایی و با نگین های رنگی نیز تاج هایی وارد عرصه تاج عروسی شده اند و انتخاب صحیح می توانید زیبایی و درخششتان را چندین برابر کند.د صورتی که نگین های رنگی با رنگ لاک و دسته گل و آرایشتان هماهنگی داشته باشد زیباییتان را دوچندان می کند.
  
نرم و انعطاف پذیر
تاج ها در چند مدل مختلف در بازار وجود دارند با این حال دو مدل آنها در بازار رایج تر است. اولی جنس سفت و سخت و دومی جنس منعطف و نرم.بهترین نوع تاج مدل نرم و سبک می باشد تاج مناسب تاجی است که روی شینیونتان را بپوشاند و سنگینی آن سبب بهم خوردن موهایتان نشود.تاج را دستتان بگیرید و آن را سبک و سنگین کنید و راحتی آن را در نظر بگیرید و پس از آن انتخاب نهاییتان را داشته باشید.
 
تالارهای خوب و باغ تالارهای مجلل و شیک می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان در برگزاری مراسمی مطلوب راهنمایی کند. تشریفات 360 بهترین راه انتخاب تالار های عروسی شایسته شما.