زیبایی با آرایش کم

زیبایی با آرایش کم
زیبا به نظر رسیدن همیشه در بیش از حد آرایش کردن نیست. بلکه با آرایش کم زیباتر و جذاب تر به نظر خواهید رسید. آرایش کردن زیاد از حد باعث جذابیت شما نمی شود. آرایش مناسب آرایشی است که در عین سبک و نامحسوس بودن، لک ها و معایب پوست را محو کرده و بخش های زیبای چهره را برجسته تر می کند. هم در هزینه لوازم آرایشی صرفه جویی کرده هم جذاب تر به نظر خواهید رسید. 
استفاده از آینه کوچک بزرگ نما
برای حفاظت از پوست خود در برابر آفتاب از کرم ضدآفتاب با spf حداقل 15 استفاده کنید. این گونه روی صورتتان چین و چروک نیز به وجود نمی آید. از صورت و گردن خود که تمیز کرده اید آرایش کردن را آغاز نمایید. 

زیبایی با آرایش کم

زیرسازی
برای یک رنگ شدن رنگ پوستتان، پوشاندن لکه ها و در مجموع صاف شدن پوست از فونداسیون استفاده می شود. یک فونداسیون مایع همرنگ پوست خود و یا اندکی روشن تر برای زیرسازی مناسب است. 
فر کردن مژه ها
برای اینکه مژه هایی زیبا داشته باشید پیش از استفاده از ریمل از فر مژه استفاده نمایید و دور ریمل خود نیز از خط چشم استفاده نمایید. 
برای رنگ و لعاب بخشیدن به لب هاستان استفاده از برق لب کافی است و برای سایه چشم نیز سایه هلویی، برنز یا صورتی کم رنگ بسیار مناسب است. اندکی پودر سایه نیز برای چشمانتان به کار ببرید. 
استفاده از رژگونه
رژگونه هلویی، برنز، صورتی کم رنگ نسبت به سایر رنگها مناسب تر است. برای این که چهره تان شاداب تر به نظر برسد، چند بار رفت و برگشت قلم مو این کار را انجام خواهد داد. 

زیبایی با آرایش کم

 

زیبایی با آرایش کم

 

زیبایی با آرایش کم