زیبایی بدون آرایش

زیبایی بدون آرایش
ممکن است بسیاری از خانم ها از آرایش کردن خسته شده باشند و در عین حال دوست دارند زیباتر هم به نظر برسند. بدون آرایش هم می توان زیبا بود. در ادامه راه های زیباتر بودن بدون آرایش را مطرح خواهیم کرد. 
شست و شوی صورت
در صورتی که می خواهید بدون آرایش زیباتر جلوه کنید، صورت خود را به طور منظم شست و شو بدهید. 2 مرتبه شست و شو در روز کفایت می کند ولی برای پاک کردن کرم های سفید کننده و مواد آرایشی که منجر به روغنی و چرب شدن پوستتان می گردد از شیرپاک کن استفاده نمایید. 
استراحت مناسب
نوشیدن آب به مقدار کافی و خواب 6 تا 8 ساعت در هر شبانه روز کمک شایانی به سلامت پوستتان می کنند و از به وجود آمدن سیاهی یا گود رفتگی زیر چشم جلوگیری می کند. همچنین باید از مصرف نوشیدنی های الکلی و قندی خودداری نمایید. 
مدل مو
پیش از تصمیم گیری در مورد مدل مو، در مورد مدل آن اطمینان حاصل کنید. مطمئن شوید با فرم صورتتان هماهنگی دارد یا خیر. این که مدل انتخابی تان با فرم صورتتان یکی باشد بسیار مهم است. 
استفاده از مرطوب کننده
برای مرطوب کردن بدن خود از کرم مرطوب کننده استفاده نمایید. همچنین از مصرف کرم ضدآفتاب غافل نشوید. حتی اگر در روزی بارانی قصد بیرون رفتن داشتید، استفاده از کرم ضدآفتاب را فراموش نکنید. 

زیبایی بدون آرایش

موهای سالم
برای اینکه موهای خود را بشویید شامپوی سازگار با موهای خود را انتخاب نمایید. معمولا بیشتر خانم ها روزانه از شامپو استفاده کرده و بعد از آن هم از نرم کننده استفاده می کنند. بایستی نرم کننده را از میانه مو تا انتهای مو استفاده کنید و هرگز برای ریشه و کف سر از نرم کننده استفاده نکنید. 
رژیم غذایی
حتما در رژیم غذایی تان به اندازه کافی از میوه و سبزیجات استفاده کنید. در صورتی که پیش از هر وعده غذایی یک عدد میوه مصرف کنید، هم سلامتی پوستتان را تضمین می کنید و هم پوست زیبایی خواهید داشت.

زیبایی بدون آرایش

 

زیبایی بدون آرایش

 

زیبایی بدون آرایش