زیبایی عروس در عروسی

در ادامه مقاله ای را پیشنهاد میکنیم که با تمرکز بر روی لیست مهمان ها و رزرو مکان عروسی از خودتان غافل نشوید.با ما همراه باشید.
 
12 تا 9 ماه مانده به مراسم
موها
اگر فکر می کنید برای شروع کارهای اولیه زود است.اصلا این گونه نیست.ابتدا تصمیم بگیرید که می خواهید چه کاری انجام دهید.آیا می خواهید موی خود را دم اسبی بسته یا این که ساده درست کنید.این تصمیم را برای رنگ موها هم انجام دهید.مدل مو و هم چنین رنگ مو بسیار مهم است، پس هرگز لحظه آخری تصمیم نگیرید.
 
 در این مدت خوب به موهایتان برسید.اگر موهای ضعیفی دارید از سرم مو و اگر موهایتان نازک است، از محصولات تقویتی استفاده کنید.نوک موهایتان را در مدت زمان های معینی کوتاه کنید و اگر در تعطیلات تابستانی به سر می برید، حتما از اسپری های محافظت کننده کنید.زیرا در غیر این صورت باعث تضعیف موها شده و امکان دارد رنگ موهایتان تغییر کند.

زیبایی عروسی در عروسی


 
9 تا 6 ماه مانده به مراسم
پوست
اگر پوستی مستعد ابتلا به آکنه دارید و یا پوستتان بسیار خشک می باشد، حتما به یک متخصص پوست مراجعه کنید.از کرم هایی که نتیجه بخشی بهتری دارد استفاده کنید.تنها به استفاده از کرم اکتفا نکنید.علاوه بر کرم، به استفاده از تمیز کننده،لایه بردار(پیلینگ) و ماسک مرطوب کننده مبادرت کنید.
 
بدن
لیف زدن به بدن در حمام راه حلی بسیار موثر است، 3 نتیجه موثر و مهم به همراه دارد. باعث تمیزی سلول های مرده و تسریع در جریان خون و بهتر دیده شدن پوست می شود. با حرکات دایره ای تمام بدن خود را لیف بکشید و پس از آن از لوسیون مرطوب کننده استفاده کنید.
برای خلاصی از شر موهای زائد، در این ایام میتوانید اپیلاسیون لیزری را انجام دهید.با این روش نیازی به جلسات متعدد برای خلاصی از موهای زائد نیست.
 
موها
موهای چرب و خشک هر دو به یک اندازه آزاردهنده هستند.از یک متخصص بخواهید محصولات مناسب موی شما را معرفی کند سپس از شامپوها،کرم ها و ماسک های مناسب استفاده کنید.
 
6 تا 3 ماه مانده به مراسم
موها
اگر یک آرایشگر خاص ندارید وقت آن رسیده است که به چند سالن آرایش سر زده و از آن ها راهنمایی بگیرید. هم چنین می توانید اجازه دهید که آرایشگرتان از چند مدل موی متنوع برایتان استفاده کند.
 
ابروها
هرگز خودتان ابروهایتان را دستکاری نکنید.برای این کار از یک متخصص کمک بگیرید. انجام این کار توسط متخصص، علاوه بر این که زیبایی چشم ها را نمایان میکند در عین حال نیز صورتتان را روشن تر میکند.
 
بدن
با وجود این که لباس شما مناطق مشکل دار بدن شما را پوشش می دهد.اما این که بدنی صاف  و کشیده داشته باشید،به شما آرامش خاطر می دهد.برای اولین قدم در یک سالن زیبایی ماساژ سلولیت انجام دهید و پس از آن هرروز از کرم سلولیت استفاده کنید.
 
1 تا 3 ماه مانده به مراسم
ناخن ها
برای درمان لک و شکنندگی ناخن هایتان از کرم مخصوص استفاده کنید.تاثیرات این کرم ها را در مدت زمان کوتاهی مشاهده می کنید.برای زیبا دیده شدن پاها در صندل و یا کفش های پشت باز، در حمام از پیلینگ یا لایه بردار پوست استفاده کنید.
 
بدن
بدن برای شست و شوی منافذ و احیای پوست، به پیلینگ یا لایه برداری پوستی نیاز دارد.کرم های مخصوصی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید به طور موثر پیلینگ را انجام دهید.
 
1 ماه مانده به مراسم
موها
اگر با عجله تصمیم به ازدواج گرفته ایدو موهایتان کوتاه است چاره ای جزاستفاده از کلاه گیس یا اکستنشن ندارید.هیچ اجباری نیست که موهای بلندی داشته باشید،اگر خواهان موهای بلند هستید می توانید از اکستنشن استفاده کنید. اکستنشن هایی که با موهای طبیعی درست شده اند در سالن های زیبایی یافت میشوند.البته اگر استفاده از موی دیگران چندان برایتان خوشایند نیست نگران نباشید مدل موهای کوتاه بسیار شیکی هم وجود دارد.           
 
پوست
در مدتی که باقی مانده مهم ترین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از یک ماسک مرطوب کننده است.برای بهتر ظاهر شدن از استرس ها فاصله گرفته و بیشتر به خودتان برسید.مسائل کوچک را بزرگ نکنید زیرا با این کار چین و چروک سراغ شما خواهد آمد.
 
بدن
تنها توجه به پوستتان کافی نیست.از بدنتان غافل نشوید. هنگام مراجعه به سالن های زیبایی، وارد حمام سونا شده و تا زمانی که بدن تان نیاز دارد از ماساژ بهره ببرید.
 
1 روز مانده به مراسم
موها
عصر روز قبل از مراجعه به آرایشگاه برای آماده شدن در جشن عروسی، حتما موهای تان را در عصر بشویید.اگر قصد استفاده از لوازم تزیینی مانند تاج و روبند دارید، از همین الان آن ها را در دسترس بگذارید زیرا ممکن است از استرس زیاد آن ها را فراموش کنید.
 
 پوست
بعد از این همه دوندگی و استرس کبودی و پف چشمتان طبیعی است.برای رهایی از آنها یک ژل آرام بخش در یخچال گذاشته و پس از مدتی به پلک بمالید تا ژل به حرلرت طبیعی بدن برسد.برای با طراوت نگه داشتن صورت از یک کرم استفاده کنید.
ناخن ها:
برای استفاده بهینه از زمان، می توانید مانیکور را یک روز قبل انجام دهید. از رنگ های ساده استفاده کنید. در روزی به این مهمی، پدیکور نیز نباید فراموش شود. پیشهاد می کنیم از لاکی هم رنگ لاک ناخن های دست استفاده شود.
بدن:
از یک لوسیون معطر برای  خوشبو شدن بدن تان استفاده کنید.