ساعت عروس و داماد

ساعت عروس و داماد
یکی از مواردی که در فهرست خرید عقد و عروسی جای دارد، ساعت عروس و داماد است. امروزه مدل ها و برندهای گوناگونی از ساعت ها در بازار وجود دارد که مدل های چینی آنها نیز وجود دارد. به همین دلیل انتخاب ساعت اصل و مورد نظرتان اندکی دشوار است.
ساعت ست یا تک؟
پیش از اینکه ساعت بخرید، ببینید کدام یک را می پسندید. ساعت های ست به علت ایجاد هارمونی میان دستان شما و همسرتان جذاب تر به نظر می رسد و هنامی که بین خریدهای دیزاین شده عقد و عروسی قرار می گیرند، جذاب تر به نظر می رسند. ولی ساعت های تک از مدل های بیشتری برخوردارند. مدل های زنانه ساعت های تک، از تنوع بیشتری برخوردار است و ظریف تر می باشد. می توانید براساس فرم دستانتان و کشیدگی انگشتانتان، ساعت های تک زنانه را انتخاب نمایید. 
مشخص کردن بودجه
تعیین بودجه، از مهم ترین کارهایی است که باید پیش از ساعت خریدن آن را انجام بدهید. در صورتی که بودجه تان را مشخص نماید می توانید از فروشنده بخواهید متناسب با بودجه تان شما را راهنمایی کند. به طور کلی ساعت های ست از یک برند، در مقابل ساعت های تک از همان برند اندکی گران تر هستند. ساعت ها در قیمت های گوناگون در بازار موجودند. بودجه شما تعیین کننده است. 

ساعت عروس و داماد

نوع و مدل
زمانی که می خواهید ساعت خریداری نمایید، با همسرتان مشورت کنید و ببینید قرار است کجا از آن استفاده کنید. ساعت های لوکس و رسمی برای مهمانی های رسمی و ی ساعت های اسپرت برای مهمانی های دوستانه و محل کار را در نظر دارید؟
بعد از اینکه مدل ساعت مورد نظرتان را پیدا کردید، بایستی متناسب با بودجه تان مدل آن را پیدا کنید. اگر به فلزات حساسیت های پوستی مانند اگزما نشان می دهید، بایستی ساعت ند چرمی یا رابری را انتخاب نمایید. در غیر این صورت باید ساعت های طلا، نقره و تیتانیوم را انتخاب نمایید که از ساعت های معمولی گران تر هستند.
انواع مختلفی از ساعت های ضد آب وجود دارد که در چند دسته طبقه بندی می شوند. برخی از آنها در برابر قطرات باران مقاوم هستند و درجه بعدی از ساعت های ضد آب آنهایی است که در عمق 30 متری آب، مقاوم هستند یعنی اگر اتفاقی داخل آب بیفتند، آنگاه آسیب نمی بینند. ولی برای شنا مناسب نیستند. انواع دیگری نیز وجود دارد که تا عمق 50 متر مناسب است و برای شنا و حمام مناسب است. ساعت های دیگری هم هستند که در دریاها و اقیانوس ها استفاده می شوند. در واقع تا عمق 100، 200 و یا بالاتر مورد استفاده واقع می شوند. 
شناسایی برندها و تشخیص اصل و تقلبی
ویولت، سیتیزن، رومانسون، رولکس، امگا، دی کن وای، سیکو، گوچی و تیسوت که کیفیت خوبی در ساخت و متریال مورد استفاده دارند. از نظر کارکرد و موتور هم قوی می باشند. در صورتی که به شکل صحیح مورد استفاده قرار بگیرند، آنگاه بدون هیچ مشکلی کار می کنند.
بایستی در مورد چگونگی شناسایی ساعت های اصل و تقلبی اطلاعات داشته باشید. در صورتی که مهارت کافی در این مورد نداشته باشید، آنگاه ساعتی تقلبی با قیمت یک ساعت اصل خریداری خواهید کرد. فروشنده، پس از خرید بایستی کارت گارانتی ساعت را همراه مهر فروشگاه و تاریخ خرید، به شما تحویل بدهد. این گونه از اصل بودن آن ساعت مطمئن خواهید شد. 
شرکت های مشهور، نام لوگوی خودشان را داخل صفحه ساعت و پشت آن به شکل برجسته حک می کنند. 
بورس خرید ساعت های عروسی
در سطح تهران، مراکز زیادی برای فروش ساعت وجود دارند. پاساژ قیصریه، خیابان جمهوری و اطراف چهارراه استانبول، پاساژ آلومینیوم از مراکز فروش ساعت هستند. 
پاساژ نصر و خیابان گیشا، میرداماد و اطراف میدان محسنی، خیابان کریمخان، پاساژ میلاد نور و پاساژ کوروش در اتوبان ستاری از سایر مراکز ساعت فروشی می باشند.

ساعت عروس و داماد

 

ساعت عروس و داماد

 

ساعت عروس و داماد

 

ساعت عروس و داماد

 

ساعت عروس و داماد

 

ساعت عروس و داماد

 

ساعت عروس و داماد