ست بچگانه برند مانگو

ست بچگانه برند مانگو
جنس لباس، دوخت لباس و طرح و رنگ به کار رفته در لباس همگی روی انتخاب شما اثر می گذارند. برند مانگو از برندهایی است که تمامی این موارد را در بر می گیرد و برای هر سنی از کودک تا بزرگسال بهترین ها را دارد.
الیاف طبیعی نظیر نخ و پنبه برای پوست های حساس انتخاب مناسبی است. مانگو در طراحی های خودش به رنگ ها و طرح های مناسب برای استایل دختران و پسران توجه می کند. 
جست و خیزهای کودکانه
لباس هایی را انتخاب کنید که برای بازیگوشی های کودکانه نیز مناسب باشند.
نخستین انتخاب برای فعالیت های پر انرژی کودکان، شلوار جین است. شلوار جین تاثیر بسزایی روی تیپ دختربچه یا پسربچه شما دارد. استفاده از یک تی شرت پسرانه یا بلوز رنگ روشن دخترانه در کنار شلوار جین بسیار زیبا خواهد بود.
برای فصل تابستان، از میان تی شرت های نخی یک تی شرت انتخاب نمایید و با یک شلوارک کتان آن را ست کنید. 
در دختربچه ها می توان پیراهن های گل گلی یا دامنی زیبا انتخاب کرد. همان ست تی شرت و شلوار هم گزینه مناسبی است. یک کیف دوشی و عینک آفتابی نیز تیپ آنها را کامل می کند. 

ست بچگانه برند مانگو

مهمانی برای رقص و شادی کودکان
برای پسربچه ها می توانید یک پیراهن دکمه دار یا پلوشرت انتخاب کنید. جنس کتان، مناسب ترین انتخاب برای تیپ مجلسی پسرانه می باشد. 
رنگ های تیره تر نظیر سرمه ای، مشکی، طوسی رنگ های مناسبی هستند ولی یک شلوار رنگی و شاد را انتخاب نمایید. سپس آن را با بلوز ست نمایید. 
برای دختربچه ها نیز از رنگ های شاد استفاده کنید و یک تل پاپیون دار با نمک یا گردن بند متفاوت انتخاب نمایید تا ست دخترانه تان را تکمیل کند. 
تیپ اسپرت متفاوت
یک شلوار دم پا کش برای اینکه ظاهری کاملا اسپرت به لباس ها ببخشد انتخاب کنید. 

ست بچگانه برند مانگو

 

ست بچگانه برند مانگو

 

ست بچگانه برند مانگو

 

ست بچگانه برند مانگو

 

ست بچگانه برند مانگو

 

ست بچگانه برند مانگو