سرویس طلای ظریف یا درشت

سرویس طلای ظریف یا درشت؟
در ادامه نکاتی را برای خریداری سرویس طلا و جواهرات بیان می کنیم که با صرف هزینه معقول بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. 
با ظرافت در انتخاب، کلاس و زیبایی را تضمین کنید.
در صورتی که جزو عروس خانم هایی هستید که اندام ظریفی دارید، پیشنهاد می کنیم از یک سرویس جمع و جور استفاده کنید. اغراق در استفاده از طلا و جواهرات، از پرستیژتان نمی کاهد. امکان دارد شما را طلا ندیده هم خطا کنند. پس در استفاده از طلا و جواهرات زیاده روی نکنید. 
درخشش خودتان از درخشش جواهراتتان اهمیت بیشتری دارد.
در صورتی که گردنتان در مقایسه با هیکل تان بلند و کشیده است، گردن بند های سایز متوسط به شکل نیم دایره انتخاب مناسبی است. چرا که گردنتان متناسب تر دیده می شود. به طور کلی قانون حاکم برای جشن عروسی این است که عروس خانم و لباسش باید بیشتر به چشم بیاید تا جواهرات پهن. تا جایی که ممکن است از انتخاب نگین ها و سنگ های درشت خودداری کنید. 
اگر طلا و جواهراتی از جانب مادربزرگتان به شما به ارث رسیده است، می توانید از آن در جشن عروسی تان استفاده نمایید. گردن بندهای عتیقه که به مادربزرگتان تعلق دارد، از نظر ارزش هرگز با جواهرات گران قیمت امروزی قابل مقایسه نیست. 

سرویس طلای ظریف یا درشت

مروارید، برترین نوع جواهرات برای عروس خانم ها
گردن بند، گوشواره و دست بندهای ساخته شده از مروارید طبیعی، برای جشن عروسی بسیار مناسب است. چرا که هماهنگی زیادی با لباس عروس دارد. این نوع جواهرات افزون بر رنگ مناسب، از قیمت مناسبی هم برخوردار هستند.
از سالم بودن قفل ها و گیره های جواهرات اطمینان حاصل کنید تا جواهرات مورد علاقه تان را در جشن گم نکنید!

سرویس طلای ظریف یا درشت

 

سرویس طلای ظریف یا درشت

 

سرویس طلای ظریف یا درشت

 

سرویس طلای ظریف یا درشت