سوالات لحظات نهایی از کسب و کارهای عروسی

سوالات لحظات نهایی از کسب و کارهای عروسی
چندین ماه پیش از عروسی، کسب و کارهای جشن عروسی تان را برگزیده اید و سفارشاتتان را هم قطعی کرده اید، ولی هنوز کارتان کامل نشده است. در حقیقت مواردی وجود دارند که در صورت مشخص نکردن آنها، بعدها بسیار پشیمان خواهید شد. موارد مهمی نظیر: زمان بندی، سفارشات، اطلاعات تماس و پرداخت ها و اطلاعات تماس برای پاسخگویی به سوالات لحظه آخری با آنها چک نمایید. در ادامه سوال های ضروری که باید از آنها بپرسید را آورده ایم.
چه کسی در روز عروسی نماینده آن کسب و کار می باشد و برترین راه تماس با او چیست؟ 
در صورتی که بنا بر این است که با نمایندگان کسب و کار نظیر: مسئول آتش بازی، مسئول دکوراسیون، مسئول کیک و... در ارتباط باشید، حتما اسم و شماره تماس آنها را داشته باشید و ذخیره نمایید. همچنین یک شماره تماس پشتیبانی برای زمانی که نمی توانید با آنها در ارتباط باشید، درخواست نمایید.
بپرسید که چه قدر بدهکارید و تا چه زمانی بایستی آنها را بپردازید؟
بایستی در ارتباط با مبلغ و زمان پرداخت هزینه ها با کسب و کارهای عروسی تان به توافق دست پیدا کنید. اعداد و جزییات سفارشتان را به خوبی به خاطر نگه دارید تا از بروز اشتباهات در سفارشات و پرداخت ها جلوگیری نمایید تا متحمل پرداخت هزینه اضافی نشوید. 
چه کارهایی باقی مانده و چه مقدار زمان می برد تا آنها انجام شوند؟ کارهای زمان بر و پیچیده انجام شده است یا نه؟
 منظور این نیست که دائما همه چیز را به آنها گوشزد کنید و به آنها یادآوری نمایید. بلکه هدف این است که از استرستان کم شده و نسبت به قسمتی از اطلاعات کلیدی مرتبط با سفارشات که به درستی انجام نشده است، اطلاع یابند. 

سوالات لحظات نهایی از کسب و کارهای عروسی

آیا کلیه مواردی که سفارش داده اید، در اختیارشان است یا نه؟
امکان دارد از ماه ها قبل، در ارتباط با سفارشات خودتان، با تامین کنندگان صحبت کرده باشید. ولی پیش از عروسی باید حتما اطمینان حاصل کنید که جزئیاتتان موجودند. در صورتی که شرایط مطابق با آنچه می خواهید نبود، توصیه می کنیم تغییراتی که در نظر دارید را خودتان در برنامه اعمال نمایید. 
در نظر دارید جشنتان چه قدر طول بکشد؟
در ارتباط با زمانی که تالار برای برگزاری جشنتان در اختیارتان می گذارد، زمان بندی داشته باشید و به علت بی خبر بودن از زمان بندی تالار برنامه هایتان به هم نریزد.
دکوراسیون و چیدمان تالار از چه زمانی مناسب است؟
امکان دارد تشریفات یا گل آرایی بخواهند یک روز پیش از جشن، برای دکوراسیون و آماده سازی تالار دست به کار شوند. در این صورت حتما باید با مسئول تالار هماهنگ نمایید. چرا که امکان دارد محدودیت هایی برای انجام این کار وجود داشته باشد و یا اینکه روز قبل در همان تالار، مراسمی برگزار می شود. پس از قبل این موارد را با مدیرت تالار هماهنگ کنید.
سوال کنید که می توانید دسته گلی که سفارش داده اید را ببینید یا نه؟
با طرح این سوال بیان می کنید که می خواهید دسته گلتان را ببینید. در حقیقت از گل فروش بخواهید نمونه ای از ترکیب گل های مورد نظرتان را به شما نشان می دهد که در صورت مورد پسند نبودن برای شما، زمان لازم برای اعمال تغییرات وجود داشته باشد.
چه مقدار زمان می برد تا عکس ها و فیلم های مورد نیاز از شما و مهمانانتان ثبت شود؟
اطلاع در مورد این موضوع به شما کمک می کند سایر برنامه ها نظیر سرو شام و موسیقی و... با عکسبرداری و فیلم برداری هماهنگ باشد.
چه مقدار زمان برای سرو شام و جمع آوری آن احتیاج است؟
در ارتباط با زمان مورد نیاز برای سرو شام و جمع آوری آن از مسئول کیترینگ بپرسید. چرا که می توانید برنامه ریزی مناسب تری برای موسیقی و سرو کیک داشته باشید.
آیا کلیه تجهیزات را در اختیار دارند؟
اگر لوازم خاصی برای انجام تزیینات مورد نیاز است، در ارتباط با تهیه این لوازم اطمینان حاصل کنید که تهیه شده اند یا نه. حتما در ارتباط با اینکه چه کسی وظیفه تامین لوازم را بر عهده خواهد داشت، به توافق برسید. 

سوالات لحظات نهایی از کسب و کارهای عروسی

 

سوالات لحظات نهایی از کسب و کارهای عروسی

 

سوالات لحظات نهایی از کسب و کارهای عروسی