شیدینگ ابرو

شیدینگ ابرو
سبکی از آرایش دائم برای ابروها که طرفداران زیادی هم دارد، شیدینگ ابرو می باشد. اگر این کار توسط یک فرد حرفه ای انجام بشود، آنگاه می تواند بسیار زیبا باشد. شیدینگ روشی فوق العاده جالب است. شیدینگ با سوزن فلت و شیدینگ با سوزن پاور از انواع روش های شیدینگ ابرو می باشد که در ادامه کامل به بررسی آن خواهیم پرداخت.
شیدینگ با سوزن فلت
این روش با استفاده از چند سوزن فلت، به شکل شیدینگ پرتابی با توجه به حجم ابرو، کار انجام می گردد. می توان به شکل نقطه ای جاهایی از داخل ابرو که خالی هستند را پر کرد. 
شیدینگ با سوزن پاور
می توان برای کلیه قسمت های ابرو و قسمت های کوچک ابرو که خالی می باشند، به شکل نقطه ای از این شیوه استفاده نمود. 

شیدینگ ابرو

نحوه شیدینگ ابرو
تمیز و ضد عفونی کردن پوست ابروها، مرحله آغازین شیدینگ ابرو می باشد.
استفاده از لایه کمی از مواد بی حس کننده مثل کرم بی حسی روی پوست و گذاشتن یک لایه نایلون در ابعاد کوچک برای 15 دقیقه به منظور ایجاد حرارت و سرعت بیشتر در کار.
پس از آن، کادر ابرو را با استفاده از یک مداد کشیده و قسمت های خالی تر ابروها را که برای پیدا کردن حالت شیدینگ به پودر احتیاج دارند را مشخص نموده و بخش هایی که به پررنگ تر شدن احتیاج دارند را نیز با استفاده از مداد مشخص نمایید. این گونه کار هنگام شیدینگ ابروها بسیار راحت تر خواهد بود.
پیشنهاد می کنیم شیدینگ ابرو را از انتها آغاز کرده و از انتهای کار به طرف تاج ابرو پیش بروید.
توسط سوزن، نقاط ریز سطحی در لابه لای موها ایجاد کرده و سایه کاری را در بعضی از قسمت ها به شیوه پرتابی انجام بدهید. 
بایستی زمان شیدینگ ابرو دقت داشته باشید که کاملا به ابروها تسلط داشته باشید. امتداد سوزن، زاویه نشستن شما، فشار سوزن باید با هم تناسب داشته باشند.
موارد مهم در شیدینگ ابرو و عوارض این روش
ابروها به محض تمام شدن کار، تیره می شوند و بعد از 2 تا 4 ساعت روشن شده و رنگ دلخواهتان را به خودش می گیرد.
تورم، کبودی سطحی، قرمزی، حساسیت پوستی از عوارض جانبی روش شیدینگ می باشد. هم چنین خارش نیز از عوارض روش شیدینگ ابرو می باشد. نباید آن قسمت را بخارانید. این عوارض اگر تا دو روز از بین برود، هیچ مشکلی به وجود نمی آورد. اگر این علائم بعد از گذشت چند روز رفع نشد، بایستی به یک متخصص زیبایی مراجعه نمایید. چرا که نماد عفونت می باشد.

شیدینگ ابرو

 

شیدینگ ابرو

 

شیدینگ ابرو

 

شیدینگ ابرو

 

شیدینگ ابرو

 

شیدینگ ابرو

 

شیدینگ ابرو