طرح ناخن

دست های شما عضوی مهم و چشمگیر می باشد.حتی مدل ناخن بر تیپ شخصیتی افراد دلالت می کند.در ادامه مطلب تاثیر ناخن بر زیبایی افراد و مد جهانی و موارد مربوط به حیطه ناخن را بررسی می کنیم. گزینش کل صحیح ناخن زیبایی دستانتان را چندین برابر می کند.استفاده از لاک قرمز نیز در این امر بی تاثیر نیست.

طرح ناخن زیبا


ناخن های بلند انگشتانتان را جذاب تر نشان می دهد اما دلیل نمی شود هر مدلی را انتخاب کنید.هنگامی که ناخن هایتان را مانیکور می کنید در انتخاب مدل ناخن هایتان نهایت دقت را داشته باشید.به همان مقدارکه رنگ و طرح ناخن هایتان حائز اهمیت است.همان مقدار فرم ناخن هایتان نیز در این امر دخیل است.
شاید برایتان اتفاق افتاده زمان کاشت یا ترمیم ناخنتان آرایشگرتان در مورد فرم ناخن هایتان ازشما سوال کند و در جواب نظری نداشته باشید.

طراحی ناخن


از مهم ترین مراحل زیبایی ناخن انتخاب فرم آنهاست.یکی از مشکل ترین مراحل فرم دادن به ناخن هایتان است.
با وجود تنوع بسیار بالا اما 5 مدل مهم و پر طرفدار وجود دارد که عبارتند از: مربع، گرد، بیضی، بادامی و بیضی مربع.رعایت طول و پهنای انگشتتان بسیار تاثیر گذار است.
رنگ پوست و مدل انگشتان و ناخن ها می تواند درصد اشتباهی کم را درباره ی رازهای شخصیتی افراد فاش کند.با مراجعه به آرایشگاه می توانید پدیکور و مانیکور و ... را اصلاح کنید.

طراحی ناخن


در هر دهه مد متفاوتی مد می شود.تا قبل از دهه 70 فقط از فرم بیضی و طبیعی ناخن دورگیری می شده است.با وجود گرایش مد به سمت مدل های نوک تیز و گرد همچنان عده ای از مدل های مربعی و مستطیلی استفاده می کنند.
در سالن های آرایشی انواع مدل های ناخن وجود دارد.اگر از نظر اجتماعی و کاری ندارید.مانعی ندارید انتخاب ناخنتان براساس مدل اولیه ناخنتان باشد.

طراحی ناخن

 


تاثیر دستانتان در روابط اجتماعی
زمانی که به زمین می افتید دست هایمان غیر ارادی روی زمین قرار می گیرد.
هنگام درد غیر ارادی دست روی محلی که دچار درد است قرار می گیرد.
دست های ما عامل انتقال ویروس می باشند.هنگام تایپ، گرفتن میله اتوبوس تنها دست های ما راه گشا می باشد.
تاثیر ظرافت و زیبایی دستان در نگاه اطرافیان بسیار مهم است.مثلا از نوع دستان می توان به نانوا بودن، معلم بودن و...تا حدودی پی برد. در هر سنی می توان اصول وشرایط اولیه را رعایت کرد.

طراحی ناخن

 

دست
نرمی و زبری دستانتان سطح گسترده ای از اعتماد به نفس افراد را در بر می گیرد. استفاده از کرم مرطوب کننده بسیار موثر است خصوصا اگر در آزمایشگاه یا تعمیرگاه کار می کنید اهمیت بیشتری به دستانتان دهید.
در هر شرایطی از قبیل قبل از غذا، به محض رسیدن به خانه حتما دست هایتان را بشویید و از کرم هایدست پس از شست و شو استفاده کنید.

طراحی ناخن

 

پس فراموش نکنیم که در هر سن، جنسیت و شرایطی هستیم حتما باید زیر ناخن هایمان همیشه تمیز باشد.

کارهای مختلف و مشاغل اصلا بهانه مناسبی برای زیبا نبودن دستانتان نیستند.حتی در صورتی که با مواد روغنی در تماس هستید می بایست همواره زیر ناخن هایتان پاکیزه باشد.
بهترین روش استفاده از مسواک برای تمیز کردن کثیفی زیر ناخن به مدت 5 دقیقه است.با مسواک و نک و خمیر دندان می توانیداین کار ر انجام دهید.

 

طراحی ناخن


انواع مدل های ناخن
مدل ناخن های هر فرد منحصر به فرد است. دور و اطرافتان یقینا افرادی هستند که ناخن های گرد و کشیده یا کشیده دارند.
روانشناسان معتقدند که رنگ پوست دست و مدل انگشتان می تواند برخی رازهای شخصیتی را فاش کند.

طراحی ناخم

 


فرم ناخن در خانم ها
ازون بر فرم مادرزادی برخی ازخانم ها با مراجعه به آرایشگاه و خدماتی از قبیل مانیکور و پدیکور و... فرم ناخن هایشان را بهبود می بخشند.
در هر دهه ای از زندگی مدل های مختلفی مد می شود.قبل از دهه 70 تنها فرم بیضی و طبیعی ناخن دورگیری می شد. طی سال های 70 تا 90 فرم مربعی و مستطیل نیز اضافه شد.حتی در حال حاضر با گرایش مد به سمت مدل های نوک تیز و گرد همچنان مدل مستطیل و مربع طرفدار دارد.

 

طراحی ناخن

 


انواع مدل ناخن در آرایشگاه های زنانه:

مدل ناخن مربعی
این نوع مدل ناخن هایی با اندازه کوتاه و سری صاف است که محبوبیت بالایی دارد. در این نوع فرم ناخن احتمال شکستگی، فرم پذیری راحت تر و پذیرش جتماعی بالاتر این مدل در کشور ما بسیار مورد پسند است. اشخاص با ناخن های کشیده طرفداران این فرم هستند.

 

طراحی ناخن

مدل مستطیلی
این مدل نیز سری صاف دارد اما قد ناخن بلندتر است و در بین عروس خانم ها طرفداران بسیاری دارد.
دایره ای
در این مدل احتمال شستگی ناخن ها کمتر است و مناسب افراد با ناخن های بسیار کشیده است.برای افراد با انگشتان کوتاه اصلا مناسب نیست.

طراحی ناخن


طرح ناخن گلدانی
همان فرم مستطیلی است که از فرم نوستالژیک گلدان ها استفاده شده و گوشه های ناخن تیزتر است.این فرم به دلیل بلندی و سطح کم ناخن ها احتمال شکستگی بالایی را دارد.

طراحی ناخن


طرح ناخن تیز
این فرم برای افراد دارای انگشتان و صدف کوچک نان مناسب است. در میان مهمانی ها بسیار طرفدار دارد و احتمال شکستگی در آنها بسیار بالاست و نیاز به مراقبت بسیار بالا دارد.
این مدل هرگز برای افراد با انگشتان کشیده توصیه نمی شود زیرا چهره ی جادوکر در انیمیشن ها را تداعی می کند. هر فرم ناخن بیانگر تیپ شخصیتی خاصی می باشد.

مدل ناخن


طرح های دیگر
با توجه به سلیقه افراد مدل های متفاوت دیگری نیز هست که دارای  گسترگی چندانی نیستند.همانند مدل های فانتزی

طراحی ناخن


رنگ ناخن ها
این موضوع کاملا سلیقه ای می باشد شرایط و محیط کاری و سایر عوامل در این امر دخیل هستند.استفاده از فرنچ و سنگ های تزیینی به سلیقه شخص بستگی دارد.
زیبایی ناخن منحصر به لاک نیست بلکه با یک دورگیری و سوهان کشی ساده در منزلتان زیبایی دستانتان را چندین برابر می کند.
پیشنهاد های سالم نگه داشتن دست و ناخن
افزون بر موارد ذکر شده حتما از رژیم غذایی غنی از کلسیم و پروتئین برای زیباتر شدن ناخن هایتان بهره بگیرید.
علاوه بر این محصولات بسیاری هستند که می توان برای زیبایی دست ها و ناخن هایتان از آنها استفاده کنید.

 

طراحی ناخن

 

مدل ناخن

 

طراحی ناخن

 

طراحی ناخن

 

طراح ناخن

 

طراحی ناخن دست

 

طراحی ناخن

 

طراح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

طرح ناخن زیبا

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن زیبا

 

طرح ناخن

 

طرح ناخن زیبا

 

طرح ناخن زیبا

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن

 

مدل ناخن پا