عادات جذابیت

عادات جذابیت
ورزش و سالم ماندن
فیزیک بدنی جذاب و روحیه خوب، مکمل یکدیگر هستند. اهدافی را برای خود تعیین نمایید که بتوانید به آنها دست پیدا کنید. 
رعایت بهداشت
بهداشت دهان ودندان، دوش روزانه، شادابی و خوش بو بودنتان، از کارهایی است که باید هرروز انجام بدهید. همچنین همواره یک دئودورانت زنانه و یا عطر کوچک در کیف خود داشته باشید. 
لباس های جدید و مد را انتخاب کنید. 
سعی کنید لباس های جدید را انتخاب کنید. هر آنچه نیاز دارید را یکباره تهیه نکنید. مرتب به فروشگاه ها سر زده و هر بار یک چیز تهیه نمایید. این گونه با مد جدید هم آشنا خواهید شد. 

عادات جذابیت


از گستاخی بپرهیزید.
در صورتی که فردی خوش برخورد باشید، قطعا جذاب تر به نظر خواهید رسید. پس بی ادبی را کنار گذاشته و همیشه با آرامش رفتار نمایید. 
روتین منظم حذف موهای زائد بدن
استفاده از انواع راه ها و روش های حذف موهای زائد در خانه، یا مراجعه به سالن های زیبایی برای حذف موهای زائد بدن به شکل یک روتین مرتب همواره بدن خود را بدون مو نگه دارید. 
از پوستتان حفاظت نمایید!
برای اینکه پوستی لطیف داشته باشید، باید از آن محافظت نمایید. روز خود را با شستن صورتتان آغاز کرده و تا جای ممکن، لوازم آرایش طبیعی را انتخاب نمایید. برای اینکه منافذ پوستتان امکان تنفس در شب را داشته باشند. این موضوع را مرتب تکرار کنید تا هر چند وقت یکبار، پوستتان را رویه سایی کرده و حتما از مرطوب کننده و ماسک های روزانه استفاده کنید. 
خندیدن را فراموش نکنید. 
بگذارید احساساتتان سخن بگویند و با لبخند خود همگان را مجذوب خود نمایید. برخی از دختران همواره بداخلاق و عصبانی به نظر می رسند. قطعا یکی از مهم ترین فاکتورهای جذابیت یک زن، لبخند زیبای او است. 

عادات جذابیت

 

عادات جذابیت