گرفتن عروسی فضای باز

اکثریت افراد تمایل دارند مراسم خود را در فضاهای باز مانند باغ تالارها برگزار کنند.ازاین رو امکانات رفاهی مجموعه ها مورد توجهشان است.
فصل مناسب برگزاری این مراسم بهار و تابستان و پاییز است که در این فصول رونق بیشتری دارد و اکثر افراد به دنبال مکانی بکر هستند از این رو به دنبال ایده هایی هستند که بتوانند مراسمشان را به بهترین شکل برگزار کنند.

عروسی فضای باز


وجود فضای مسقف
محیطی را برای برگزاری مراسمتان انتخاب کنید که سرپناه بارش احتمالی باران باشد.بیشتر باغ تالارها یک فضای احتمالی برای بارش باران وآفتاب دارند. توجه داشته باشید که دسترسی به غذاها و فضای مورد نظر فراهم باشد.
بررسی وجود حشرات در فضای باز
سعی کنید مکان هایی که اطراف آب و مرداب است را انتخاب نکنید.به دلیل اینکه احتمال وجود حشرات بیشتر است. اگر در فصل تابستان مراسمتان را برگزار می کنید شب هنگام به باغ یا مکان برگزاری مراسمتان بروید و وجود حشرات را بررسی کنید.
وجود نور مناسب
اگر مراسمتان در فضای باز برگزار می شود حتما در نظر بگیرید که روشنایی و نور باغ بسیار اهمیت دارد.درست است که نور شمع بسیار زیبا و عاشقانه است اما بررسی کنید که مکان مورد نظرتان برق اضطراری داشته باشد به دلیل اینکه امکان خاموش شدن شمع توسط باد و باران وجود دارد.
 
ایجاد آسایش و رفاه برای مهمانان
از مهم ترین موارد در برگزاری مراسم در فضای باز راحتی مهمانانتان است.اکثر صندلی ها سفت هستند. مکانی را انتخاب کنید که مبلمان و صندلی های راحتی داشته باشد.از موارد مهم دیگر که باید در نظر بگیرید درجه حرارت است.
برگزار نکردن مراسم در مکان های باز، ن امن و غیر تخصصی
هرچه قدر هم فضای مورد نظرتان زیبا و دل انگیز باشد.مهم ترین نکته امنیت و راحتی لازم است.در صورتی که می خواهید مراسمتان را در باغ شخصی برگزار کنید، این نکته را در نظر بگیرید که با توجه به نبود تخصص شما در برگزاری این مراسم مهمانانتان با مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی به سرویس های بهداشتی مواجه می شوند.
از تزیینات بیش از اندازه پرهیز کنید.
تزیینات فضای بسته و داخلی بسیار آسانتر از تزیین فضای باز است.وجود تزیینات در فضای باز ضروری است اما هرقدر این تزیینات بیشتر شود محیط از زیبایی فضای باز خارج می شود.نباید آراستن محیط به گونه ای باشد که محیط وحشی جلوه کند.از رنگ های طبیعی استفاده کنید که هارمونی رنگ ها دچار مشکل نشود.می توانید از یک سایبان نیز استفاده کنید.
در پذیرایی غفلت نورزید
به این دلیل که فضای باز بسیار خوش منظره و زیبا می باشد موارد ضروری رفاه و آسایش مهمانان را نباید نادیده گرفت.عواملی همچون آب، برق و مکانی برای استراحت مهمان ها.
عقد مراسم در فضاهای باز و باغ تالارها بسیار حساس و پردرد سر می باشد. اکثر افرادی که می خواهند مراسمشان خاص باشد مراسم خود را در فضای باز برگزار می کنند.به این نکته نیز توجه داشته باشید که در صورتی که رفاه و راحتی مهمانانتان تامین نشود خاطره خوبی از مراسمتان در ذهنشان باقی نمی ماند.
درسایت تشریفات 360 میتوانید تالار عروسی تهران و تالار عروسی کرج با مشخصات کامل و تور مجازی 360 مشاهده فرمایید و دیگر در ترافیک نمانید.