عروسی مجلل

عروسی مجلل 
ازدواج مجلل و در واقع پر هزینه ترین جشن ها در جهان
موضوع جشن عروسی و چگونگی برگزاری این جشن تحت عنوان مهم ترین بخش از تدارکات زندگی مشترک، در سراسر جهان برای همه ی زوج 
های جوان حائز اهمیت می باشد. در واقع تمام تلاششان را می کنند که به بهترین صورت برگزار شود.
جشن عروسی مجلل
در مورد پر سر و صدا ترین جشنهای عروسی مجلل و جشن های اشخاص مشهور و ثروتمند، با هزینه های آنچنانی خبرهایی شنیده می شود که توجه مردم را به خود جلب می نماید.
 در ادامه دو جشن که به عنوان  مراسم مجلل به شمار آمدند و با فاصله ی زمانی کوتاهی برگزار شدند را در ادامه برای شما عزیزان آورده ایم.
 پشت پرده ی مجلل ترین جشن عروسی جهان چه می گذرد.
ازدواج پسر یک سرمایه دار نام آشنای نفتی، میخائیل گتسریف، از اخبار پر سر و صدا در ماه مارس میلادی بود. وی  بعد از اینکه درسش را در آکسفورد به پایان رساند، مدیریت پالایشگاه اورسک را عهده دار شد. در تاریخ 6 مارس امسال بله یا دا به زبان روسی، را به عروس خانمی 20 ساله که در رشته ی جراحی دندان تحصیل می کرد گفت و پس از آن زندگی مشترک این دو زوج آغاز شد.
 جشن عروسی این دو نفر در شیک ترین و لوکس ترین سالن مسکو، سافیسا به اجرا در آمد.
در ادامه به طور کلی به هیجان انگیزترین بخش های این مراسم می پردازیم.
چرا که جشنی که یک میلیارد دلار هزینه بر می دارد. یقینا از بریز و بپاش های زیادی برخوردار است که ما جذابترین آنها را بیان می کنیم.

در مرحله ی اول پیش از هر چیزی مهمانان بعد از ورود به جشن با یک رولزرویس و یک راننده توجهشان به کیکی دو متری جلب می شد. افزون بر این موارد انریکه ایگلسیاس، استینگ و جنیفر لوپز در جشنشان کنسرت خصوصی برگزار کردند. 
خواننده ی نام آشنا جی لو به دلیل اینکه نام عروس و داماد دشوار بود نتوانست آن را تلفظ کند. این بخش خنده دار ترین قسمت جشن بود. پس از آن عذرخواهی به عمل آورد.
 دیزاین جشن عروسی
لباس عروس تقریبا چند ده هزار یورو برای خانواده ی داماد هزینه برداشته بود. این لباس یازده کیلو وزن داشت. طوری که چندین فرد عهده دار حمل دنباله ی لباس به هنگام رفت و آمد عروس خانم بودند. لباس عروس وی برند الی ساب بود که بی واسطه از پاریس آورده بودند. ورود عروس خانم با چنین لباس عروسی، بین یک عالمه شمع و گل بسیار زیباتر به نظر می رسد.
 رئیس جمهوری اینوشتیا یکی از جماهیر روسیه، یکی از 600 مهمان این جشن بود. وی یکی از نزدیکان گوتسریوف می باشد.
یک جفت گوشواره، گردنبند، یک تاج عروس همگی از مواردی است که پدر داماد برای عروس خانم تدارک دیده است. شایعات حاکی از برگزار کردن جشنی خودمانی در لندن می باشد.
یک عروسی مجلل دیگر
زوج دیگری که هندی بودند و جشن عروسی شان در هتلی در آنتالیا برگزار شد با فاصله ی کمی از گذشت زمان عروسی مجلل زوج قبلی توجه همگان را به خود جلب کرد. 
هزینه ی جشن عروسی 4 روزه برای این خانواده ی مرفه هندی در شهر آنتالیا، 10 میلیون یورو درآمد.
این خانواده ثروتمند خانواده ی گوپتا بودند. فرزند این خانواده،کمال گوپتا با برادر زاده ی یک کارآفرین مرفه هندی، پالاک ازدواج کرده و از 23 الی 27 آوریل مراسم عروسی شان را در آنجا براساس آیین هندی منعقد کردند. 
هتل لوکس ماردان پالاس در آنتالیا، انتخاب این زوج هندی برای برپایی جشن ازدواجشان بود. 
200 پرسنل هتل تمام وقت به مهمانان جشن عروسی خدمت رسانی می کردند، استخدام 400 نفر از اصناف گوناگون برای برپایی جشن ازدواجشان، از اقدامات این زوج بود. 
 هزینه برپایی این جشن عروسی از 10 میلیون یورو بیشتر بود. به منظور حضور یا اجرای برنامه در این مراسم، قریب به 100 شخصیت سلبریتی هند خصوصا خواننده های نام آشنای بالیوود و ستارگان بالیوود در لیست افرادی قرار داشت که به جشن دعوت شده بودند.